Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Minek kell erre annyira...

Minek kell erre annyira felkészülni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 08-án lefeküdtem a barátommal.

Nagyon jó volt meg minden, csak éppen azt nem értem, hogy minek kell annyira "felkészülni" egy szexre?

Miért nem lehet 15 évesen is akár?

Hiszen ez egy örömforrás, amit a barátaink segítségével tudunk kivitelezni.

Én direkt tartogattam már csak a nevelésem miatt is.

Persze nem mondom, hogy megbántam, hogy idáig vártam, legalább nem lesz olyan "kiélt" fejem 20 éves koromra.

De ha elfogadottabb lenne a korai szex, akkor nem is lenne olyan vészes a fej.


Remélem sikerült átadnom, hogy mire vagyok kíváncsi.

Egyébként elmondanám, hogy attól, hogy így gondolkozok még nem vagyok egy ribanc aki bárki ágyába befekszik. Szeretem a barátom, már két éve, ami nagyon remélem, hogy több is lesz.


2010. márc. 17. 22:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Amint írtam: neveltetés miatt. Megvártam, amíg betöltöttem a 18-at.
2010. márc. 19. 20:20
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed azt sugallja, hogy nem nőttél még fel a korodhoz. Csak egy példa: tegyük fel, hogy 15 évesen gyereked lesz. Mit teszel, hogy a gyereknek is jó legyen, ne csak neked? Rásózod anyura? Felneveled, holott te is gyerek vagy még? Árvaházba adod, leteszed a kórház elé? Vagy ami a legrosszabb: megölöd a saját gyereked?


Peeersze, tudom, védekezés mellett nem lehet "gond". Elmondom, lehet. Puszi!

2010. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom valaki vagy megvárja az igazit kiismeri teljesen, egy életen át együtt élnek vagy él az élvezeteknek és semmit nem vesz komolyan, aztán HA közben megtalálja a szerelmet akkor utána csak annak él.


Az a gáz, hogy azt mondják az elsőt szerelemből kell, de mi van ha valaki 20-25 éves koráig nem talál olyat akivel el tudná képzelni az életét. Akkor meg szívjon, mint a torkos borz és vállfájással éljen...?

Persze aztán meg nyugodtan lehet érzelmek nélkül dugni miután meg volt az első szerelemből. Ez marha nagy álszentség!

2010. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet érzelmek nélkül dugni,nem csak az első után,hanem bármikor,amikor akarsz.De az csak dugás marad.Olyan,mint a főzelék hidegen.Ha nagyon éhes vagy megeszed,de össze sem hasonlítható a meleggel.Vagyis a dugás lehet jó,kielégülsz azt annyi,másnap a csaj nevére sem kell emlékezned és még vállfájdalmad sem lesz,de olyannal lefeküdni,akit tényleg őszintén szeretsz,az már nem csak szex és egy lapon sem említhető a kielégítő dugással.
2010. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
20:47 lány vagyok, ez meg a másik, hogy egy fiú nyugodt szívvel éli a vágyait egy nőt meg leribancoznak ezért. Egy férfinak van rá esélye, hogy utána lehet komoly kapcsolata, nőnek kevesebb, mert el terjed róla, hogy szinte akárkivel csinálja. :S
2010. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
40%

Te gondolkozol logikusan és normálisan. Az erkölcs és az emberi butaság kombinációjából adódóan várnak a csajok és koplaltatják a párjukat.


Jó lenne ha minden csaj használná az agyát és nem mások ostoba sztereotípiáira építene.


Amúgy téged is meg kell hogy szidjalak, mert a kiélt fej szintén egy baromság! A kielégült nő életvidám, energiával teli és jó a közérzete! Ha 15 éves korától kezdve sokat szexel akkor csak kiélvezi a fiatalságát és a bizonyított fiatalító és egészséges hatása mellett semmilyen mellékhatása nincs a szexnek!

2010. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"Jó lenne ha minden csaj használná az agyát és nem mások ostoba sztereotípiáira építene."


Igen,sok lány van,aki használja az agyát, ők azok,akikért teperni kell,nem elég fizetni egy italt és már meg is van a belépő a hálószobába.Ők azok,akik inkább bevállalják a maradi prűd jelzőt,de nem fekszenek le akárkivel.Ha pasi csak kalandot keres arra talál majd nőt a sarkon,ha hosszú távra tervez,akkor tud várni,míg a nő is úgy érzi szeretné.Inkább legyen elkönyvelve frigid jégcsapnak,mint lotyónak.

A kielégült NŐ valóban életvidám és energiával teli.Az a nő,aki pontosan tudja mit akar és meddig hajlandó elmenni.Már nem naív kislány,átlát a pasikon,nem azért szexel,mert a suliban már csak ő nem csinálta még,nem azért szexel,mert a pasija különben elhagyja.Azért csinálja,mert akarja,mert már pontosan tudja,hogy mik a "játékszabályok".Nem véletlenül mondják az a tizenéveseknek,hogy várjanak,mert ők még nem ismerik a szabályokat.Hogy a szex után nem következik automatikusan a szerelem,hogy ha egy srác azt mondja szép a szemed és szeretlek,azt nem kell orális szexel viszonozni.Igen,a szex jó dolog és kielégül tőle az ember,de csak annak lesz pozitív,feltöltő erő a szex,aki tisztában van vele,hogy saját magad mit vár tőle,hogy ő mit képes nyújtani és mi az,amire neki szüksége van.Nem divatból kell szexelni,mert az olyan trendi,hogy már fiatalon kezdjük,így több pasin/lányon mehetünk végig az életünk során,nem azért kell csinálni,mert már nem divat várni a szüzességgel.

2010. márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
40%

ma 22:07


Te keversz valamit!


Nem az egy itallal ágybabújós verziót ecseteltem. Eléggé előitéletes vagy ha egyből erre asszociálsz!


Sok csaj van itt aki 1-2 éve van a pasijával de nem akar szexelni mert az anyukája azt mondta h várni kell. A kiscsaj lehet h kívánná, de teszi az agyát hogy ő milyen erkölcsös és okos, hogy vár.

Erről van itt szó.


Nem azt mondom hogy tegye meg ha nem érzi akkor is, hanem hogy tegye meg akkor ha már benne lenne, de a másoknak való megfelelés miatt vár. Ami szerintem egy marhaság!

2010. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

22:07-es vagyok:


Hidd el,amelyik lány azt mondja,hogy azért vár 1-2 évet,mert anyukája erre tanította,meg ez egyeztethető csak össze az erkölcseivel,na az a lány FÉL.Aki pedig fél,az még nincs felkészülve rá és tényleg jobb,ha vár.A lányok sincsenek fából.Ha tényleg eljön a pillanat,amikor semmi másra nem vágyik jobban,minthogy a párjával szeretkezzen,akkor fel lesz készülve rá lelkileg és meg is fogja tenni.Akkor akár a pápa is tilthatja meg fogja tenni.

De a nyomás nemcsak a szülők részéről nagy,főleg,ha tizenéves vagy,hanem a kortársak részéről is.Hisz 2010-t írunk,ma már mindent szabad és mindenkinek,ne maradj le,mert akkor maradi vagy.Mi te még 18 évesen nem csókoloztál? De ciki,biztos megtiltotta anyád,mi?Az senkit nem érdekel,hogy esetleg nem jött olyan,akivel szívesen megtette volna,vagy éppen később érik és még egyáltalán nem is kívánta a csókot.A szex ugyanez a tészta.Nem lehet általánosítani,mindenki másképp érik meg,nem csak testileg,de lelkileg is és ha nem a saját ütemében halad,akkor komoly gondjai lehetnek később.A várjon "tiltás" azért van,mert nem mindenki veszi figyelembe ezt az ütemet és csupán a környezet (társak) nyomására is képes fejest ugrani a szexbe,holott még nem vágyik rá szívből,de ugye jó lenne már túl esni rajta,csak neki nem volt még senkije stb.Aztán jönnek ide a kérdések,hogy lehetek terhes ha.... Meg mi az a tüsző,meg mikor van ovuláció... stb.

De még egyszer mondom,hogy aki csak azért vár éveket,mert anyu azt mondta,az még nincs rá kész és jobb,ha vár.

2010. márc. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Szesze ***** válasza:
100%

Egyet kell értsek az előttem szólóval.


Én 18 vagyok és szűz. Mikor először csókolóztam 16 voltam. Nagyon ki voltam nézve a környezetemből. Hát volt egy buli, ittam picit, s egy srác, akit addig alig ismertem oda jött s lesmárolt. Hagytam, mert már elég volt, hogy kinézzenek.De a srác nem akart itt megállni, hálaistennek, hogy még időben kapcsoltam s leléptem a buliról.


Szóval nem volt jó élmény az első csók. Ezek után bárki leprűdözhet, én vállalom magam, és az elveimet. Nem fogom egy buliba részegen elveszíteni.


Egy ideig úgy-e az volt, hogy házasságig kell várni, ez más kihalt, majd jött az, hogy szerelemig és most már ez is ciki?


Ezt csak a pasik találták ki, mert nekik ez milyen jó, hogy egy csomó kis csajt megdughatnak. S a sok 14 éves buta liba, akinek az menő, hogy miniszoknyába s magassarkúba mennek suliba mint egy utcalány, bevették, hogy ez milyen jó.


Akkor én ciki maradok. Későn érő típus vagyok, lehet lepontozni...

2010. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!