Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lefeküdjek vele...

Szerintetek lefeküdjek vele vagy hagyjam had menjen?

Figyelt kérdés
Amit tudni kell: Én 14 éves vagyok egyértelműen még szűz, a barátom 17 éves és ő is szűz, de ő már nagyon leszeretne feküdni velem. Én viszont még tartok ettől és nem nagyon szeretném a dolgot, de attól félek ha nem fekszem le vele akkor szakítani fog velem :'( Mivel már mondott olyat h neki ez így nem jó mert h mindjárt 18 lesz :( Fogalmam sincs h mit tegyek :(

2014. nov. 18. 12:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Megint az az eset amikor gyerekek akarnak párkapcsolatosdit játszani!

Ilyenkor derül ki, hogy nagyon gyerek vagy még ehhez az egészhez. Diákszerelem az okés dolog, de nem kell túl komolyan venni.


Mert te részedről!

- Akkor NEM szexelünk, ha te nem kívánod őt!

- Azért sem szexelünk, hogy valakit megtartsunk

- És azért sem szexelünk, mert kvázi érzelmi zsarolással kikövetelik


DE!!!


- A párkapcsolatban normális a szex!

- Egy fiú ha jár valakivel jogosan igényli a testi közelséget

- Baromság, hogy ha szeret akkor vár rád. Mégis mire?


Az a helyzet, hogy 14 vagy, gyerek, nem kívánod őt, nem érted mire és miért jó a szex, és ez hogyan szerepel egy párkapcsolatban.

előre szaladtál kissé a korosztállyal. Neked pillanatnyilag nem való olyan értelemben vett párkapcsolat amiről álmodozol. Te nem a szexre nem vagy kész, hanem erre az egészre kompletten.


A srácot meg azért megkérdezni, hogy langaléta mindjárt 18 éves fejjel mit akar egy gyerektől, és pláne, hogy gondolja, hogy egy gyereket rá akar zsarolni a szexre!


Jobb ha szakít veled, mert ennek pillanatnyilag nincsen olyan megoldása ami mindenkinek jó!

Te még érj, ő meg keressen egy érettebb barátnőt ahol ez már nem gond és kérdés.

2014. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"- Egy fiú ha jár valakivel jogosan igényli a testi közelséget "

kimaradt, hogy egy nő is. (nem gyerek, nő!)

2014. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2014. nov. 18. 12:26
 14/18 anonim ***** válasza:
Az azért tényleg fura, hogy 17 évesen miért gyerekkel (14 évesen még az vagy, de ezt ne vedd magadra) akar szexelni...?
2014. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha megteszed, azzal nem tartod meg!

Ha még a srác is szűz, te pedig engedsz neki, már csak azért is otthagyhat, hogy kipróbája, milyen másokkal..

Bármivel is zsaroljon, a zsarolás már önmagában is alávaló, gerinctelen dolog.

Soha ne engedj zsarolónak!

Ha vársz, találkozol olyannal, aki kitüntetésnek veszi, ha neki adod szüzességed és biztosabban megmarad melletted.

2014. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Hercegnő_: ) ***** válasza:

Amig te nem érzed azt a löketet,hogy készen állsz rá,ne tedd.

Hiába a tested készen áll a szeretkezésre,ha lelkileg még gyerek vagy és nem érzed,hogy ez volna a megfelelő alkalom.


Ne azért tedd,figyelembe véve,hogy ő ezt szeretné.Csakis azért,ha úgy érzed készen állsz rá.


Ha nem képes várni: 1.Nem szeret igazán és csak zsarolni képes. 2.Agyilag még inkább ő a gyerek,nem te.


Ha el akar hagyni,tegye..Jó,tudom,nehéz rávenni magad,de inkább bólints rá,hagyd lelépni.

Szerintem csak üres duma,hogy elhagyna miatta,nem biztos,hogy megtenné,főleg ha te bele is egyeznél.

2014. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ő elsősorban azért akar veled szexelni, mert amellett, hogy nyilván vannak egészséges testi vágyai, cikinek érezné, hogy 18 éves koráig még mindig szűz. Szerintem nem szeret, ha csak azért akarna veled lefeküdni, mert ne legyen már ciki, és ha képes zsarolni is ezért... Amúgy meg, ha lefekszel vele, ha nem, mindenképpen elvesztheted. Ha nem, akkor azért (és jobban jársz), ha igen, akkor meg simán lehet, hogy úgy érezné, oké, megvolt a kezdő lökés, már nem szűz, megy a világba csajozni. Nekem az írásodból az jön le, hogy ő csak azért akar veled lenni, mert fiatal vagy és naiv, szereted és sok mindent megtennél neki, könnyen irányítható és rávehető a szexre. Hát ne legyél!

Személy szerint már csak a korodból kiindulva sem ajánlanám (én 17 voltam, amikor elvesztettem, és hidd el, semmiről sem maradsz le), de az, hogy konkrétan te sem érzed magad késznek rá... Ha most lefekszel vele, csak sérülni fogsz. Szinte garantálom, még ha a srác valójában szeret is, és melletted maradna. Amit megjegyzem, kétlek.

2014. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele. Úgyis elhagy. Utána keress meg;)
2014. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!