Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lefeküdjek vele...

Szerintetek lefeküdjek vele vagy hagyjam had menjen?

Figyelt kérdés
Amit tudni kell: Én 14 éves vagyok egyértelműen még szűz, a barátom 17 éves és ő is szűz, de ő már nagyon leszeretne feküdni velem. Én viszont még tartok ettől és nem nagyon szeretném a dolgot, de attól félek ha nem fekszem le vele akkor szakítani fog velem :'( Mivel már mondott olyat h neki ez így nem jó mert h mindjárt 18 lesz :( Fogalmam sincs h mit tegyek :(

2014. nov. 18. 12:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Szereted őt?
2014. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jegyezd meg hogy egy férfival csak azért ne feküdj le hogy hátha melletted marad. Attól elhagyhat, ha odaadod magad. Ha ilyen türelmetlen nem is szeret igazán...
2014. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
hagyd menni, a sex a kölcsönös örömszerzésről szól, mivel ez nálad nem áll fenn, így ne menj bele egy ilyen kapcsolatba
2014. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"nem nagyon szeretném a dolgot"

egyértelműen NEM!


"attól félek ha nem fekszem le vele akkor szakítani fog velem"

ha elhagy ilyen miatt akkor nem is szeretett eléggé...még jobban is jársz...


inkább had menjen ha ennyire akarja...14 vagy...keressen olyat akit megkap...ha nem szeret és a testedre pályázik akkor had menjen...lesz másik...ha nem érti meg, hogy még fiatal vagy és nem vagy elég érett hozzá akkor nincs miről beszélni...

2014. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem feküdj le vele, már ilyen fiatalon is szükség van a jó szexre. Hamarabb fog nőni a melled. :)
2014. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ne,ha ezért elhagy nem is érdemelt meg téged
2014. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
igen, szeretem! köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek :)
2014. nov. 18. 12:10
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
barátom 23 volt amikor elvesztette ( az a lány a felesége most :) ), kit érdekel h 18 lesz? :D
2014. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 kendrazoltan ***** válasza:
És mi történik, ha 18 lesz és még szűz? Talán megjelenik neki álmában Szűz Mária és örök egyedüllétre kárhoztatja? Semmi összefüggés nincs a magyarázatában...ha ő ennyire szeretné, te pedig még nagyon nem (jómagam még nem is javasolnám), akkor hadd menjen...
2014. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha akarod tedd, ha nem akarod ne tedd.

Mas modon is ki lehet elegiteni (kezzel-szajjal) ha meg nem allsz keszen.

2014. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!