Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Készen állok hogy lefeküdjek...

Készen állok hogy lefeküdjek a baratommal? 14 vagyok ő meg 17

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátom már egy fél éve járunk és imádom. Jo vele csoklozni szeretek vele lenni megerto jo lelki társ mindent megbeszélünk keveset veszeledünk jol megvagyunk. Nem erölteti sőt azt mondta hogy ha nem akarom akkor nm muszaly mert ő igy is ugyis fog imádni. De ha lefekszem vele azt monta gyenged lesz lassu és fog arra ügyelni hogy élvezzem. Nagyon szeretem bizom benne h gyengéd lesz mert mikor simogat vagy megfog itt ott akkor mindig érzéssel csinalja es nekem nagyon kellemes :) csak az a baj hogy félénk vagyok szégyelem magam mert nem ugy nézek ki mint egy felnott nő :(
2014. ápr. 13. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem... kacsa.
2014. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
ameddig nem tanulod meg hogy a muszáj az PONTOS J-vel van, addig ne akarj senkivel se lefeküdni
2014. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Ezt neked kell eldöntened.
2014. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Te tudod készen állsz e rá. Ha úgy érzed akkor feküdj le vele.
2014. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírás miatt de nem arra kertem segítséget koszi :)
2014. ápr. 13. 17:59
 6/15 anonim válasza:
Ebben most mi a kérdés?
2014. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem is nézhetsz úgy ki mint egy felnőtt nő, mert testileg és agyilag is igen messze állsz még a felnőtt nő kategóriától. Nyílván azt mondta a barátod amit hallani akarsz, mert még kislány vagy és naív, de majd idővel rájösz a dolgokra. Szerintem nem vagy érett a szexhez, bőven ráérsz még vele.....
2014. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Olyan nehéz elhinni azt hogy csak hízeleg :) de van benne igazság
2014. ápr. 13. 18:08
 9/15 anonim ***** válasza:
Előbb inkább pettingelni kezdjetek el egy jó 3 hónapig :)
2014. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
legalább a 15-öt várd meg.egy éve vagyok eggyütt barátnőmmel és még nem feküdtünk le.mindketten 16 évesek vagyunk.nemkönnyű kibirni de ha szereted meg ő is téged akkor lehetséges.
2014. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!