Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Készen állok hogy lefeküdjek...

Készen állok hogy lefeküdjek a baratommal? 14 vagyok ő meg 17

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátom már egy fél éve járunk és imádom. Jo vele csoklozni szeretek vele lenni megerto jo lelki társ mindent megbeszélünk keveset veszeledünk jol megvagyunk. Nem erölteti sőt azt mondta hogy ha nem akarom akkor nm muszaly mert ő igy is ugyis fog imádni. De ha lefekszem vele azt monta gyenged lesz lassu és fog arra ügyelni hogy élvezzem. Nagyon szeretem bizom benne h gyengéd lesz mert mikor simogat vagy megfog itt ott akkor mindig érzéssel csinalja es nekem nagyon kellemes :) csak az a baj hogy félénk vagyok szégyelem magam mert nem ugy nézek ki mint egy felnott nő :(
2014. ápr. 13. 17:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen ugy is volt hogy várunk még de a családommal ki fogunk költözni más országba a nyáron és szeretnénk ha az elott megtorténne vagyis inkább ő :)
2014. ápr. 14. 08:11
 12/15 anonim válasza:
Szia! Egy hajóban evezünk,szintén 14 vagyok,a barátom 16.(8 hónapja vagyunk együtt) Mi is beszéltünk már így erről az 5. hónap körül,aztán jegeltük a témát,hogy várunk még. Én is nagyon imádtam akkor is,szóval értem mit érzel,viszont a fiúknál szerintem több idő kell,hogy így elmélyüljenek az érzelmek ilyen téren,legalábbis itt ez a tapasztalat. Pár napja ujjazott először,volt,hogy fájt,de éreztem mennyire szeret és úgy érzetem megérte várni. Nagyon be voltam parázva a testemtől én is (főleg,hogy elég kicsik a melleim) de kérd meg,hogy sötétben csináljátok,szerintem valami bámulatos úgy és akkor nem is tud mindenhol nagyon megnézni ;) Remélem segítettem valamit..
2014. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen köszi ez segitett nincs ahogy sotetbe oldjuk meg me anyumek rovid porazon tartanak este nm engednek ki s napkozbe meg anyira aze nem lehet a szobat besote
2014. ápr. 20. 13:51
 14/15 A kérdező kommentje:
Besotetiteni
2014. ápr. 20. 13:51
 15/15 anonim válasza:
Az, hogy ezt megkérdezted, már az is bizonyítja, hogy nem állsz készen
2014. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!