Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele vagy még ne?

Lefeküdjek vele vagy még ne?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyok együtt a barátommal és nagyon szeretjük egymást. Ö nem siettet semmit, de én néha úgy érzem h már lefeküdhetnénk.... vagy még túl korai??17 vagyok

2014. máj. 17. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem túl korai.. Ezt nektek kell eldönteni! :) 18/L
2014. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90 nap
2014. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt csináltok amit akartok.
2014. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előbb velem...
2014. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
66%
2 hónap alatt még meg sem ismerted rendesen, és mivan ha dugás után világgá kürtöli hogy milyen volt? sosem tudhatod, hogy valójában milyen, lehet hogy csak az ártatlant adja közbe meg..
2014. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha a kérdés felmerül akkor még ne.
2014. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Két hónap az nem sok idő, akárhogy is nézzük. Persze ne az időhöz kössétek, mert lehet ez a két hónap nálatok olyan tartalmas, mint más kapcsolatban pl. félév is akár, mindenesetre felmerült bennem a kérdés, hogy pettingeltetek e már. Ha ez a kérdés felmerült, az szerintem azt jelenti, hogy nem állsz rá még teljesen készen, mert ha 100%-ig biztos lennél magadban, akkor nem tetted volna fel a kérdést, ezért én azt javaslom, hogy ismerkedjetek egymás testével, pettingeljetek, tapasztaljátok ki, hogy mi hogy jó a másiknak, nem kell rögtön "a lecsóba vágni", annyi féleképpen tudtok egymásnak örömet szerezni, hogy csak na. :) Ha pedig már pettingeltek, maradjatok még egy kicsit ennél szerintem, amíg biztos nem leszel abban, hogy tényleg ezt szeretnéd. Egyébként megkérdezhetem, hogy hány éves a Párod? Ő is szűz még? :)


21/L

2014. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én le akartam feküdni a barátommal 3 hónap után. Próbálkoztunk, fájt, abbahagytuk. Aztán próbálkoztunk 6 hónap után és rájöttem, hogy azóta sokkal, de sokkal mélyebb lett a kapcsolatunk, mint akkor. Pedig akkor is azt hittem, hogy milyen jók vagyunk együtt.. :)

Úgyhogy szerintem várj még, de azt sem baj, ha nem. Ahogy érzed.


17L

2014. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most már mint nem szűz lány írom, hogy amíg van benned kétely ezzel kapcsolatban, addig nem állsz rá készen. Már régóta úgy éreztem, hogy készen lennék rá, csak nem találtam a megfelelő fiút. Persze, fizikailag készen álltam rá. Viszont most már tudom, hogy milyen jó, hogy nem tettem meg korábban senkivel. Engem siettetett a párom, sőt, nagyon sokszor megkérdezte, hogy biztos, hogy szeretném-e, de akkor, ott, semmi kétely nem volt bennem. Egyáltalán nem féltem, sőt, egyetlen egy dolgot éreztem csak: szeretnék vele szeretkezni.


Ezek után úgy gondolom, hogy amíg kétely van benned, márpedig van benned, addig korai. Nem biztos, hogy az én válaszom a legkorrektebb, hiszen én is 2 hónap után feküdtem le a párommal, de már régebb óta ismerjük egymást, és sokat vártunk egymásra, míg végül egy párt alkottunk végre. Bár én idősebb vagyok azért nálad.

Szóval úgy érzem, még nem vagy biztos magadban, így viszont ne tedd meg. 2 hónap még nem olyan sok idő, és ha szeret a barátod, akkor vár még rád.

2014. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!