Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hagyjam magam? :s...

Rágóslány kérdése:

Szerintetek hagyjam magam? :s 14/L

Figyelt kérdés

Már 2hónapja együttvagyok a barátommal.

Ő már 18éves, én csak pár nap múlva leszek 15.(hozzáteszem szűz vagyok, ő nem.)

Már szeretne velem lefeküdni, de én ettől nagyon félek.

Kicsit próbálom húzni, de pár hónaptál tovább nem tudom.:/

Hogyan lehetne csökkenteni a fájdalmat?

Valami tipp, tanács?


2014. aug. 6. 15:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ezt nyilván tudja az első így látatlanban neten keresztül.
2014. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
Költészünk mindjárt költ egy verset amiben a megoldás lesz.
2014. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem erzed magad ra kesznek meg, akkor ne engedd magad. Meg kulonben is, mi az, h surget? Ha nem tud varni es nem erti meg, h Te meg nem vagy felkeszulve, akkor nem szeret igazan. Ha ugy fekszel le vele, h nem vagy ra kesz, akkor meg fogod banni es eleg rossz elmeny lesz szamodra az egesz szex. A szexet elvezni kell, nem pedig felni tole meg stresszelni. Szerintem korai meg es a 6. erzeked nem hiaba tart az egesztol. Fiatal vagy meg.
2014. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Ez a valóság...

Szerinted mit akar egy 18 éves egy 14 évestől?

Ráadásul úgy, hogy szexelni akar vele, és ezt mondja nyíltan.

Ne legyél már vak...

2014. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
ha nem szeretnéd akkor ne engedd neki, mond meg, hogy várja meg amíg te is akarod, mert akkor nem tudsz eléggé ellazulni és fájni fog! ha nem képes várni akkor nem szeret eléggé...akkor jobb ha keresel olyat aki szeret tisztel és megbecsül...és nem arra megy, hogy megdöntsön...de pettinggel tudod még húzni az időt...talán még a kedves is meghozza, de ne engedj az erőszakoskodásának! ne zsaroljon érzelmileg!
2014. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen még ne ba..asd meg magad. Ha szeret akkor vár rád akár 1 évet is. 18 évesen azonban nem valószínű, hogy fennáll ennek a veszélye, már ne haragudj. Az ilyen korú fiúknak épp ti vagytok a könnyű prédák. Kis naivak, próbálnak nagylánynak tűnni és szétteszik a lábukat. Ne tedd!
2014. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Már ha sürget az intő jel. Semmiképp ne menj bele. Már ha kérdéses nálad ez a dolog nem vagy rá felkészülve.
2014. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7-es voltam. Egyébként is 2 hónap nem olyan hosszú idő a ti korotokban.
2014. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne,ne ne ne ne! Én is itt rontottam el az egészet :( 14 voltam, és 2 hónap után lefeküdtem a barátommal. Akkor készen éreztem magam rá, neki adtam a szüzességem! 9 hónapig voltunk együtt, aztán megunt. dobott. rá egy évre összejöttem a mostani barátommal, már másfél éve vagyunk együtt. És csak fél éve jöttem rá,hogy akkor még rohadtul nem álltam készen, csak kiváncsi voltam rá milyen. Ráadásul a pasi azóta még köszönni se képes. Ne add neki magad, emglátod jobb lesz ugy! Én most érzem azt,hogy készen állnék rá, L/17
2014. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
az 1. sanszos hogy egy 50 éves frigid férfi gyűlölő szűz vénlány
2014. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!