Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hagyjam magam? :s...

Rágóslány kérdése:

Szerintetek hagyjam magam? :s 14/L

Figyelt kérdés

Már 2hónapja együttvagyok a barátommal.

Ő már 18éves, én csak pár nap múlva leszek 15.(hozzáteszem szűz vagyok, ő nem.)

Már szeretne velem lefeküdni, de én ettől nagyon félek.

Kicsit próbálom húzni, de pár hónaptál tovább nem tudom.:/

Hogyan lehetne csökkenteni a fájdalmat?

Valami tipp, tanács?


2014. aug. 6. 15:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

#9


Ha nem álltál készen akkor minek mentél bele egy kapcsolatba? Hiba a te készülékedben volt.

2014. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Miért gondolja mindenki azt hogy nem lehet egy 18 éves fiú szerelmes egy 14 éves lányba?

Én 21 éves vagyok, még is szerelmes vagyok szintúgy egy 14 éves lányba, nem is akárhogyan szó szerint az életem adnám érte... Csak én nem vagyok olyan, hogy jajj én most őt meg fogom dugni... Nem... A témát sem fogom felhozni míg ő nem hozza fel, és úgy nem látom hogy tud ebben a témában nem csak a dugás részére koncentrálni, és felkészültnek nem látom. Én teljes mértékben tiszeletben tartom a korát.

Szerintem ez a fiútól kicsit sok hogy egy 14éves lánytól ilyet kérjen.

2014. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ja és semmi féle képpen ne hagyjad magad... Ha tényleg szeret akkor várni fog még rád.

Én is úgy vagyok a barátnőmmel amikor együtt vagyok vele hogy kit érdekel a sex mikor tökéletesen érzem magam vele az nélkül is ^^

2014. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

11 es, olvass figyelmesebben! Azt irtam,hogy akkor azt hittem készen állok rá. ÉS abban a részben mit nem értesz,hogy akkora bunkó,hogy még köszönni se képes már.Tényleg kib*szottul bennem van a hiba,hogy szerelmes voltam és vak..

csak jót akarok a csajnak..

2014. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Hagyjam magam? ?


Ne.


Ezt nem hagyni kell, hanem akarni. Csak akkor van itt az ideje, ha készen állsz rá, ha már annyira kívánod majd belehalsz, hogy nem lehetsz vele.


Addig, ha igazán szeret, ellesz magával is.


Egyébként meg ha szerelmes vagy és gyengéd a partnered akkor érezhetsz zsibbasztó érzést, meg fájdalmat, de a fájdalom nem is fájdalom, inkább egy élvezet, mert tudod, hogy a szerelmedé lehetsz.

2014. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Dugjál velem. Aztán mondd el neki, hogy velem voltál. Utána már nem akar majd megdugni xD
2014. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Szupi2 válasza:
Ne tedd!!! Ha szeret, megvár míg 16 leszel! Szüzlány nem játékszer xD 15/f
2014. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre, nem nyitnám szét a lábam egyből, ha azt mondja.

Szerintem nem is vagyok olyan, mint a mostani 13-14-15évesek.

Nem erőszakosan mondja, és nem magától.

Olyan kapcsolatban vagyunk, hogy mindent megbeszélünk, ezt a témát is..

Éppen ezért is nem akarom még ilyen hamar, mert félek, hogy csak ennyi lennék, egyébként még úgy 'igazán' ő sem csinálta. Csak egy lyukkal hátrébb.xd

A pettinget sem engedem neki még.

Eddig mindenki csak azt írta, h ne tegyem..Jóó erre is kíváncsi voltam, nem adom magam ilyen könnyen, de a kérdéseimre nem kaptam választ, sajnos.:c

2014. aug. 10. 12:01
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha igazán akarod majd, akkor kellőképpen felizgulsz, a barátod is felizgat. Megujjaz, simogat és lassan beteszi. Ennyit lehet tenni.
2014. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
MI AZ hogy csak egy lyukkal hátrébb csinálta??? és mért?? :O
2014. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!