Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele? Szinte...

Lefeküdjek vele? Szinte kizsarolta ezt.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, akivel szóba sem kellett volna állnom. Nem olyan volt, akinek tetszenének az olyan lányok, mint én (csendes, tömegben elvesző, visszahúzódó, tapasztalatlan). Tudtam, hogy veszélyes, tapasztalt és nem ilyen fiúval kellene kezdenem legelőször. Mégis vonzott benne valami, de úgy, mint a normális emberek, sosem beszélgettünk. Kellett a segítsége és kérdezte, hogy mit ajánlok cserébe, én pedig mondtam, hogy bármit. Azt mondta, segít, ha randizok vele úgy, mint egy normális lány, nem nézem levegőnek, nem sértegetjük egymást és nem hagyom faképnél szó nélkül. Belementem, ma találkoztunk és tökéletes este volt vele, még sosem nevettem ennyit és nagyon jó volt. Holnap is találkozunk, de nálunk, mert anyáék délelőtt indulnak nyaralni... Szóval nem zavarna minket senki. És arra gondoltam, hogy elveszíthetném vele, mert eléggé tapasztalt, már attól a plafonon vagyok, ahogy rám néz. Nagyon szeretném már elveszíteni és vele biztos nem lenne csalódás, de nem tudom... Szinte kizsarolta ezt a mai randit is, bár tény, hogy nagyon jó volt.

17/L


2014. aug. 2. 00:33
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
67%
Ne tedd !!!!
2014. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 RRR ***** válasza:
48%

bízz a megérzéseidben,de használj gumit!

le

2014. aug. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

1) A martír-hangvételt hanyagold mert semmi okod rá. Fegyverrel kényszerít hogy randizz vele?


2) Lefekszel vele,belezúgsz,ő felír a strigulakhoz te meg jössz ide sírni hogy minden pasi disznó meg jajjdemegbantad.

Borítékolható.

2014. aug. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
hát.... nem tudom te az a típus vagy akit nem érdekel h kivel veszíti el csak legyen tapasztalt a fiú és vigyázzon rád vagy inkább az aki a nagy ő-vel akarja?? mert ha az aki a nagy ő-t várja akkor inkább hagyd h kialakuljon egy kapcsolat és minimum 6 hónap után tedd meg
2014. aug. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Csak kiakar használni! Ne....
2014. aug. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%

ez nem kizsarolt randi volt,hanem egy játszma mentes határozott,egyenes felkérés.

ha szeretnél tapasztalatot szerezni,de nagyjából azzal is tisztában vagy,hogy nem fog járni veled,akkor vágj bele.

2014. aug. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
amit kért, az egy randi volt. még egyre már nem lennél köteles elmenni vele.
2014. aug. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
osztom az utolsó véleményét!
2014. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ahogy látom TE kértél ismétlést. Majd kiderül, hogy mi lesz.
2014. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Már nem várok a nagy Ő-re és bármennyire nem ismertem be eddig, igenis zavart, hogy ezelőtt még senkivel nem csókolóztam és hogy semmi tapasztalatom nincs ilyen téren.


Tudom, hogy a második találkozás már nem 'muszáj', de eléggé felszabadult voltam és nem is gondolkoztam, mielőtt megkérdeztem, hogy nem akar-e eljönni hozzánk medencézni és filmezni.

2014. aug. 2. 00:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!