Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele? Szinte...

Lefeküdjek vele? Szinte kizsarolta ezt.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, akivel szóba sem kellett volna állnom. Nem olyan volt, akinek tetszenének az olyan lányok, mint én (csendes, tömegben elvesző, visszahúzódó, tapasztalatlan). Tudtam, hogy veszélyes, tapasztalt és nem ilyen fiúval kellene kezdenem legelőször. Mégis vonzott benne valami, de úgy, mint a normális emberek, sosem beszélgettünk. Kellett a segítsége és kérdezte, hogy mit ajánlok cserébe, én pedig mondtam, hogy bármit. Azt mondta, segít, ha randizok vele úgy, mint egy normális lány, nem nézem levegőnek, nem sértegetjük egymást és nem hagyom faképnél szó nélkül. Belementem, ma találkoztunk és tökéletes este volt vele, még sosem nevettem ennyit és nagyon jó volt. Holnap is találkozunk, de nálunk, mert anyáék délelőtt indulnak nyaralni... Szóval nem zavarna minket senki. És arra gondoltam, hogy elveszíthetném vele, mert eléggé tapasztalt, már attól a plafonon vagyok, ahogy rám néz. Nagyon szeretném már elveszíteni és vele biztos nem lenne csalódás, de nem tudom... Szinte kizsarolta ezt a mai randit is, bár tény, hogy nagyon jó volt.

17/L


2014. aug. 2. 00:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%
kizsarolta? te engedtél a feltételeinek...
2014. aug. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ilyesmiből szokott az lenni,hogy a kiscsaj kitalálja,hogy őt "megerőszakolták".
2014. aug. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ha benne vagyok a dologban és jól érzem magam, miért mondanám másoknak, hogy megerőszakolt?!
2014. aug. 2. 12:46
 24/25 anonim ***** válasza:

Én 1 hét után már lefeküdtem a barátommal,de viszont úgy,hogy 4 éve szerelmes volt belém,és rájöttem,hogy én is beleszerettem.Pedig ő kicsapongó életet élt,stb. Én meg inkább visszahúzódó vagyok.Miattam megváltozott.Most boldog vagyok,és ha szakítanánk,én akkor sem bántam meg.1 éve vagyunk együtt.Nagyon szeretem,de azt ajánlom,hogy ne feküdj le csak azért valakivel,mert te elakarod veszíteni.Hiába vagy csendes,stb. Attól független még lehetsz r*banc. De,ha lefekszel egy olyan emberrel,akit nem szeretsz,és aki téged sem szeret,akkor egy r*banc vagy,és nem fogod megbánni,hogy megtetted.

Puszi.

17/L

2014. aug. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Hát, nem feküdtünk le, de igazából ő nem akarta... Vagyis tök fura volt az egész, mert 'azt' leszámítva volt minden, de azt mégsem akarta, mert nem szeretné, ha megbánnám és hogy azt gondoljam, ő csak ezért akar velem lenni.
2014. aug. 3. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!