Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele? Szinte...

Lefeküdjek vele? Szinte kizsarolta ezt.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, akivel szóba sem kellett volna állnom. Nem olyan volt, akinek tetszenének az olyan lányok, mint én (csendes, tömegben elvesző, visszahúzódó, tapasztalatlan). Tudtam, hogy veszélyes, tapasztalt és nem ilyen fiúval kellene kezdenem legelőször. Mégis vonzott benne valami, de úgy, mint a normális emberek, sosem beszélgettünk. Kellett a segítsége és kérdezte, hogy mit ajánlok cserébe, én pedig mondtam, hogy bármit. Azt mondta, segít, ha randizok vele úgy, mint egy normális lány, nem nézem levegőnek, nem sértegetjük egymást és nem hagyom faképnél szó nélkül. Belementem, ma találkoztunk és tökéletes este volt vele, még sosem nevettem ennyit és nagyon jó volt. Holnap is találkozunk, de nálunk, mert anyáék délelőtt indulnak nyaralni... Szóval nem zavarna minket senki. És arra gondoltam, hogy elveszíthetném vele, mert eléggé tapasztalt, már attól a plafonon vagyok, ahogy rám néz. Nagyon szeretném már elveszíteni és vele biztos nem lenne csalódás, de nem tudom... Szinte kizsarolta ezt a mai randit is, bár tény, hogy nagyon jó volt.

17/L


2014. aug. 2. 00:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
És mivel igent mondott úgy néz ki, hogy több is lehet köztetek, mint barátság. Viszont nem kötelező már a második randin lefeküdni vele, pláne ha még szűz vagy.
2014. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
50%
Ez hol zsarolás?
2014. aug. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Jó, a 2. már nem az, de első randi nem lett volna, ha nincs szükségem a segítségére. Ő meg azt mondta, hogy csak akkor segít, ha találkozok vele.
2014. aug. 2. 00:52
 14/25 anonim ***** válasza:
csináld :)
2014. aug. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Szívességet kért, esetleg poénos akart lenni. Nem hinném, hogy nem segített volna, ha nem találkozol vele. Én is szoktam barátnőmnek olyan üzeneteket hagyni, amik ilyen zsarolás szerűek (tőle tanultam), de sose gondolom őket komolyan, mindig poénnak szánom és ő is tudja, de vicces a reakciója. Viszont mivel elmentél van esélyed. Lehet, hogy titokban szerelmes beléd és mos élt a lehetőséggel. Remélem ez van a háta mögött.
2014. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
51%
Inkább ne, a végén még azt terjesztenéd megerőszakolt!
2014. aug. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]

no comment...

2014. aug. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Nem poénból mondta, komoly volt. 100%, hogy nem tett volna semmit, ha nem találkozom vele.

Kétlem, hogy szerelmes lenne belém, vagy akár szerelmes lett volna valaha bárkibe... Nem olyannak tűnik.


Miért terjesztenék bármit?

Nem szokásom a magánéletemet mások orrára kötni.

2014. aug. 2. 01:10
 19/25 anonim ***** válasza:
van medencétek, saját?
2014. aug. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 I am God ***** válasza:
50%
Használj óvszert. Ki fog használni, de szarjad le. YOLO
2014. aug. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!