Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miből jönnek rá vajon az...

Miből jönnek rá vajon az emberek hogy szűz vagyok még, amikor megkérdezik hogy van e barátnőm és mondom hogy nincsen akkor mindenki azt kérdezi: volt már egyáltalán? mi lehet ennek az oka, hogyan lehetne palástolni? 27F

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Zavarba jössz a kérdés hallatán, vagy rosszul nézel ki és el sem merik képzelni, hogy bárki rád is nézhet, vagy még életükben nem láttak nő társaságában. Legyél magabiztos és mondd, hogy "a fél várost a farkamra húztam már b*sszátok meg!" :D
2014. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy volt:D kész!
2014. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem nézek ki rosszul állítólag, vagy csak ezt hazudják nekem..

sokan nem hiszik el hogy nincsen barátnőm.. viszonylag izmos vagyok kb napi szinten súlyzózom, művelt is vagyok, de mégis sokan azt mondják hogy látszik rajtam, ez miért lehet?

2014. máj. 20. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:

milyen magas vagy ?


pénisz méret ?


sok fiú ezért szűz ilyen korban

2014. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kb 1.80méter magas vagyok, péniszemet nő nem látta még szóval..
2014. máj. 21. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!