Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz, ha 17évesen még szűz...

Az gáz, ha 17évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
nemrég lettem 17. kinézetemmel semmi baj, szokták mondani, hogy helyes meg aranyos vagyok meg stb. de még mindig nem találtam olyan lányt akivel lehet hosszú távra tervezni. szerintetek velem van a baj?
2014. máj. 19. 05:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem baj
2014. máj. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Miért lenne gáz,majd ha megtalálod az igazit,megéled ezt is. Ne add oda akárkinek,csak annak akinek oda is akarod,akit tényleg szívből szeretsz.
2014. máj. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
én is ebben reménykedek hogy találok 1 olyat. most volt 1 csaj elég komolynak indult csak jól átvert.. inkább olyannak jött össze aki az ország másik felén lakik.. nem értem na de mind1 is ez van
2014. máj. 19. 05:10
 4/15 Bukor Peti ***** válasza:
nem gáz. én 22 vagyok és még mindég szűz. valóban csak annak add oda akit tiszta szívből szeretsz
2014. máj. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, ne hülyéskedj!! :))


21/L

2014. máj. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz!!! Majd megtalálod az igazit!!:) én akinek oda adtam a szüuességemet nem bántam meg mert szerettem :) kb 2évet voltunk együtt. 16/L
2014. máj. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én 18 voltam és nem, nem volt gáz. Igaz bennem ez fel sem merült... Kicsit torznak érzem a mai tinédzserek fejében kialakult világképet..
2014. máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az a gáz kedves kérdező, ha ilyen kérdés már felmerül benned. Nem bántani akarlak, erről szó sincs! 17 évesen még előtted az élet, még rengeteg időd van megtalálni az igazit! :) Mindenképpen olyannak add oda a szüzességed, aki szeret és tisztel. Sajnos a mai világban azt látja az ember, hogy a fiatalok többsége 13-14 évesen már a szexnek hódol. Szerintem igenis legyél büszke arra, hogy te nem az ő táborukat gyarapítod!


21/L

2014. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A bácsi megmondja, hallgasd figyelemmel! https://www.youtube.com/watch?v=1MLry6Cn_D4
2014. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az nem gáz, ha szűz vagy, az gáz, hogy értékelhetetlenül és borzalmasan BUTA! Most itt szépen megkérdezed, hogy mindenki leírja, mennyire csodálatos, hogy még döntöttél le senkit, holott ENNE KÉNE A TERMÉSZETESNEK LENNIE. Sráclétedre is bőven oké vagy 18-22-ig, akkor leszel eléggé érett egyáltalán arra, hogy egy lánnyal megfelelően bánj. Foglald el magad értelmesebb dolgokkal....-_-
2014. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!