Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz ha félév után...

Szerintetek gáz ha félév után 17évesen lefeküdtem a barátommal de rá egy hétre szétmentünk, nagyon gyorsan ment el az a szüzesség vele járója (kb.15 percig ha tartott), én is szűz voltam nem szakadt át a hártyám ezért azt hitte nem voltam az?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
te érted a saját kérdésed?
2012. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha a fiu bedugta csak az ujját is már átszakadt a szűzhártyád
2012. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezért szakított veled. Azt honnan tudod, hogy nem szakadt át?
2012. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem ő szakított hanem én :S
2012. febr. 14. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért, azt hitted szűzen órákig fogja bírni? El vagy tévedve egy kicsit...
2012. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is miért lenne gáz fél év után? Az hogy szétmentetek hát ilyen az élet, ennyi idősen a fél éves kapcsolat is ritka. Szűz pasitól a 15 perc nem is rossz a legtöbb 1-2 perc alatt elsül az izgalom miatt, ez természetes nem kell szégyellni.

A szűzhártya pedig ritka esetekben olyan vastag is lehet hogy orvosnak kell szikével átvágni. Rosszabb esetben a pasid nem volt eléggé felfegyverezve egy ilyen akcióhoz, de ebbe ne menjünk bele.

2012. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bár szűzhártya a neve, a szűzhártyának semmi köze a szüzességhez

aktív sporttól, és egyéb megeröltető fizikai aktivitástól s elszakadhat, sőt van akinek olyan vékony, hogy szinte nincs is, vagy nagyon könnyen elszakad

nem kell ehhez nemi aktus, még maszturbácó, ujjazás vagy vibrátor se

viszont a szüzességed CSAK akkor veszted el, ha nemi aktusba lépsz valakivel

tehát szűzhártyából nem lehet tudni, ha a pas nem hiszi el, nézzen utána a neten

megjegyzem, hogy sokan vannak olyanok is, akiknek olyan rugalmas és tágulékony a szűzhártyájuk, hogy el se szakad nemi aktus során, csak kitágul, és max terhességnél szakad rendesen

szal ennyit erről

2012. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hedsát
2012. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!