Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányok mit szólnak hozzá,...

A lányok mit szólnak hozzá, ha valaki 20 éves kor felett is szűz?

Figyelt kérdés

Azért érdekel a téma, mert sok helyen olvasom, hogy ez gáz, már-már nevetség tárgya, és nem tudom, felvállaljam-e, vagy sem, tehát ha felvállalnám, hátrányt okoznék-e magamnak.


Az, hogy miért alakult így: A szokásos sztori. Kamaszkorom elején nem sok lehetőségem volt az ismerkedésre különböző okok miatt, így 17 évesen kezdtem el élni, a kamaszok életét. Félénk voltam, így csak a csókolózásokig jutottam el, hány lánnyal nem tudom, kb. 10., de nem nagyon hozott lázba. Később lett egy barátnőm, de vele csak az orális szexig jutottunk el.


2012. febr. 9. 17:04
1 2 3
 1/22 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
64%
Részletkérdés. Nem kell elmondani és kész.
2012. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Be kell kamuzni, h nem vagy. Semmiképp se valld be mert a lány ha nem ismer lúzernek gondolhat. Majd ha jobban megismer akkor elmondhatod, ha a lány komolyabb természetű. De mondom, inkább titkold. Amúgy nekem ez nem vicces nem nevetem ki az ilyeneket, nem lehet mindenki sikeres a csajoknál.
2012. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
17:09 -nek igaza van.
2012. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Én 18 vagyok és pár hónap múlva 19 és én égőnek tartom és magamat is kicsit szánalmasnak :) ez miatt am tudom hogy pofon egyszerű lenne az egész csak még nem sikerül úgy ahogy szeretném de az a jó hoy az 1 smároláson túl vok
2012. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen kezdtem el élni... őőő nem kötözködni akarok, de akkor érdemes elkezdeni élni.


és nem kell senki orrára kötni, mert magánügy. Tény ,hogy sokan furcsállják és ha ez téged kellemetlenül érint, akkor nem mondod el.

A barátom is 21 éves volt és szűz, és nem okozott lelki törést a dolog számomra, szóval normális ember nem bélyegez meg ezért.

22/L

2012. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%

Tényleg ne mondd el.


Lehet papolni, hogy gonosz, aki emiatt lenéz/kikosaraz, de van alapja. A legtöbb nő így gondolkodik: egy férfi legyen határozott, jó kiállású, sikeres, stb. Ez az, amit ösztönösen keresünk, ami elsőre észrevehető a viselkedésen - a félénkebb, visszahúzódóbb, kevésbé sikeres férfiak taszítanak minket. Na most az előbbi fix, hogy nem szűz, az utóbbi meg lehetséges. A dolog fordítva is működik: ha szűz valaki, akkor automatikusan arra asszociálunk, hogy nincs önbizalma, kicsit szerencsétlen. Ez nem vonzó tulajdonság egy férfiban. Szóval ne valld be.


Ráadásul azt gondolom nem kell elmagyaráznom, hogy huszonévesen a legtöbb nő nem szeret tanítónénit játszani, elvárják, hogy egy férfi tudjon bánni velük az ágyban. Egy szűz pasi erre képtelen.

2012. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Jól szóltak előttem. Titkold el az elején, akkor jársz a legjobban.
2012. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Határozott vagyok, jó kiállású, és sikeres. Már nem arról van szó, hogy félénk vagyok, abból kinőttem, ezért is találtam magamnak barátnőt.


Itt az a gond, hogy ha nem vallom be, akkor hazudok. És tegyük fel, ez miatt megharagudna rám, mert hazudtam..azzal megint elrontanám. Ez annyira furcsa helyzet, olyan zsákbamacska. Igazán egyik lehetőség sem jó.

2012. febr. 9. 17:21
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőekhez annyit szólnék, hogy a huszonéves lányok többsége azért le fogja vágni a dolgot, szóval könnyen lehet hogy azért kerülsz lapátra mert hazudtál nekik, vagy e mögé az ürügy mögé bújva pattintanak.


Én a helyedben keresnél néhány alkalmi partnert akikhez nem fűz sok érzelem, szóval kevésbé esik rosszul ha kirakják a szűröd, első pár alkalommal mindenki béna, ez nem szégyen, viszont nekik is megvannak az igényeik és ahogy írták előttem nem feltétlen szernek tanárnénit jásztani.


Ha megtanultad a dolgot utána keress barátnőt és rendben leszel.

2012. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
21%

A 9-essel én is egyetértek.

Ne haragudj, remélem, a te barátnőd más, de ha nekem pl. 24 évesen benyögné a srác, hogy ő szűz, lapátra tenném. Főleg, hogy - lehet leszólni :D - én nem várok x hónapot arra, hogy sor kerüljön a szexre, pár hét után meg nem nagy szívfájdalom mást keresni.

2012. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!