Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szakított már lány pasival...

Szakított már lány pasival azért mert szűz?

Figyelt kérdés
Volt ilyenre példa?
2012. febr. 7. 14:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
64%

Jaj, gyerekek! Meg kell válogatni a társadat, és h kellőképpen megválogattad, akkor az nem fog azzal elküldeni, hogy "hagyjál, mert szűz vagy". Én nem láttam még erre példát, de engem biztos nem zavarna.


24/n

2012. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
64%
Alapból, ha szerelemből jönnek össze, akkor ilyen hülyeségek nem számítanak. Ha ilyen miatt szakítanak, akkor nem volt szerelem. A szerelemben épp az a lényeg, hogy úgy kell a másik, ahogy van. Enélkül alapból értelmetlen összejönni, csak ma már ez nem divatos.
2012. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy tartós kapcsolat alapja is az igazi szerelem lenne + még a mindketten szüzek és egymásban találják meg azt, amit mások összevissza kipróbálnak, abból lehet igazán tartós és mély kapcsolat. Második voltam.
2012. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
9%

"egymásban találják meg azt, amit mások összevissza kipróbálnak, abból lehet igazán tartós és mély kapcsolat."


Ez egy mekkora hülyeség ... lúzerek érvelése ez a duma ...

2012. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
84%
Lúzereké? Én erkölcsösnek nevezném, de hát nem vagyunk egyformák.
2012. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
15%
Teljesen mindegy minek hívod. Az "igazán tartós és mély kapcsolat"-nak nem feltétele a fiatalkori erkölcsösség (lúzerség). Ez mögé csak el lehet bújni és lehet ezt fennen hirdetni ... annak aki a lúzerségét erkölcsösségnek hívja ...
2012. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
78%

Szerinted az lúzer, aki megőrzi magát az igazinak? Ugyan már! Én meg azt mondom, hogy aki össze-vissza kefél az egy állatias ösztönökkel rendelkező idióta, aki arra sem képes, hogy parancsoljon a farkának (és valószínű a kapcsolataiban sem fog tudni parancsolni). Na? Melyik mitől jobb?

Én szeretném, ha valami ilyesmi lúzer lenne majd a társam, és nem olyan, aki fűvel-fával kefélt, mert az "hudemenő".


24/n

2012. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Mac! Valamiért én lúzerp*cs szagot érzek a válaszaidban! Olyan szüzeset.:D


27N

2012. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
75%

Mac.!!

csicska vagy haver. ez mindenkinek a magánügye. és rólad az a véleményem hogy mindig annak van a legnagyobb pofája aki még p.nát se fogott!!!!

ennyit rólad.

2012. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
9%

1., Tehát én nem mondtam, hogy aki össze-vissza kefél az hú de menő!!


2., Az a véleményem, hogy egy komoly, hosszútávú kapcsolat előtt célszerű az embernek átélni néhány dolgot. És nem feltétlen csak szexet, hanem: szerelmet, szakítást, csalódást, szárnyalást, együtt élést és önálló életet kipróbálni. És ha mindez megvan és tudja az ember, hogy mit várhat és mit tud nyújtani egy hosszútávú kapcsolatban, akkor érdemes elkötelezni magát.


3., Az aki 24-25 éves korára képtelen volt átélni a szerelem adta boldogságot, azt a felemelő érzést, amikor feltétel nélkül átadod magad a párodnak, aki ennyi idősen nem tudja milyen egy romantikus összebújás, egy csókokkal elhalmozott finom szeretkezés egy nyári éjszakán egy folyóparton: az LÚZER! :-P


4., És, hogy a kérdésre is válaszoljak ontopic: van egy példa, amelyet 100%-ig tudom - mindkét fél részéről -, hogy megtörtént.

Szereplők: egy 21-22 éves szűz fiú és egy 28-29 éves bombázó nő, akiért bomlottak a fiúk és ő túl volt már kb. egy tucat kapcsolaton, ezek között több hosszú távú és együtt élős és néhány alkalmi egy éjszakás is. Valahogy összekeveredtek. A nőnek feltétele volt, hogy csak akkor megy bele a kapcsolatba, ha a fiú nem szűz ... mert azért ő egy felnőtt nő volt már ...

A fiú hazudott! Elmesélt egy barátnőt, aki valóban volt neki, de nem jutott vele a szexig, de hazudott és azt mondta igen. A nő vállalta a kapcsolatot. Pár évre rá összeházasodtak. Mindenki, az összes ismerősük azt mondta, hogy ők az álompár. Ennek kb. 15 éve, van 3 gyerekük és szerelmesek egymásba még mindig ...

2012. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!