Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szakított már lány pasival...

Szakított már lány pasival azért mert szűz?

Figyelt kérdés
Volt ilyenre példa?
2012. febr. 7. 14:07
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
86%

1. Nem mondtad, hogy hú de menő, de aki nem teszi az lúzer...


2. Millió ember kipróbálja ezeket a dolgokat, és mégis millióan elválnak, szétmennek, megcsalják a másikat. Régen ilyen nem volt. (legalábbis ennyire nyíltan és büszkén nem tették ezt az emberek)


3. Senki nem mondta, hogy aki szűz, az soha nem volt szerelmes, soha nem élte át ezt az érzést. Képzeld, én szűz vagyok, és mégis volt már kapcsolatom, voltam szerelmes, sőt! Egy héten 4 napot a pasinál töltöttem rendszeresen.


4. Hazugsággal indítani egy kapcsolatot...na nálam ez a lúzerség, akármi is lesz a vége.


24/n

2012. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
64%

A primitív emberek jellemzője az, hogy nem képesek belátni, hogy másnak is igaza lehet, és hogy amit mondanak, az max rájuk jellemző. Basszus, úgy beszélsz a saját szavaidról, mintha az Szentírás lenne...


A tucat nőket meg hagyjuk...még mindig érzem azt a lúzerp*cs szagot. :D


27N

2012. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
13%

1., Igen, mert ilyen idős korra, aki úgy marad, azt nem lehet másképpen hívni. A hormonok dolgoznak. Értelme nincs, hogy tartogasd, max. arra jó, hogy 20 év elszürkült házasság után azon sírdogálj majd, hogy miket hagytál ki. Igényelnéd, kívánnád te is, ha nem tudod megvalósítani, akkor az vagy. Nemtől függetlenül.


2., Igen, most elválnak (én is elvált vagyok, bár nem én akartam). Régen meg a válás a társadalmi konvenciók miatt nem volt elfogadott. Sokkal elfogadottabb volt, hogy az elromlott házasságokban az ember leitta magát a kocsmában nap, mint nap és este jól elverte az asszonyt. Ez persze jobb volt, mint most, amikor kezdhetsz egy új, boldogabb életet, ha nem sikerült elsőre.


3., De romantikus vízparton szeretkezős élményed nem volt :-P


4., Nevezhetjük egy apró túlzásnak is a cél érdekében. Ami még hasznos is volt, mert egy boldog család lett belőle.

2012. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
10%

#13: " A primitív emberek jellemzője az, hogy nem képesek belátni, hogy másnak is igaza lehet"


Köszönöm! Mivel úgy tűnik nem látod be, hogy igazam van ...

Egyébként meg nem a kis csökött agyamban megfogalmazott fantazmagóriákat mondom nektek (mint Ti nekem), hanem a kis tyúkszaros életemben tapasztalt valóban megtörtént dolgok és események alapján kialakult véleményemet.

Ja és 27/N! Az a tapasztalat több, mint egy évtizeddel (és pár tucat kapcsolattal), mint ami neked van.

2012. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj, de nem látok túl sok boldog családot manapság...talán a hazugság az oka?


Az, hogy nekem mim dolgozik, és mim nem, azt pedig hadd kontrolláljam én. Soha nem állnék szóba egy magadfajtával, aki szerint ez lúzerség. Ez sajnos a mai idióta liberális nevelés hatása: menjünk bele mindenbe, ami jó! Mert az király! Mitől? Attól, hogy állatias módon éled meg az ösztöneidet?


Abban pedig igaza van 27N-nek, hogy Szentírásként beszélsz magadról. Felsőbbrendű emberként, akinek joga van bárkit megbélyegezni. egy ilyen nagy arcú embertől én is biztos menekülnék.


24/n

2012. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
81%

:D Olyan szánalmas vagy, ahogy bizonygatod, hogy te vagy az istencsászár!

Nem akartam ezzel dicsekedni...de hát nem egy alkalmai szexkapcsolatom volt már. Nem is kettő. Nem is tíz. És nem is húsz...na mindegy.


Hidd el, nem bántam meg, hogy így alakult. De erre csak a buta emberek büszkék. Az olyanok, mint te. Sík buták. Egy normális ember ne fog ilyenekkel dicsekedni egy bizonyos kor fölött. Most te tényleg nagy kamumester lehetsz, vagy egy felnőtt testébe zárt óvodás.

Én is elváltam volna tőled.


27N

2012. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
15%

"Ne haragudj, de nem látok túl sok boldog családot manapság...talán a hazugság az oka? "


Ezt miért tőlem kérdezed? De egyébként az, hogy Te nem látsz, egy dolog. Én látok pl.


Teljesen mindegy, hogy mekkora arccal osztom az igét. Egy a biztos: Te ideológiai alapon érvelsz, én pedig empirikus alapon. Kb. mint a kereszténység és az evolúció. Az egyikben hisznek emberek, a másikra van bizonyíték. Ennyi ...


"ilyen nagy arcú embertől én is biztos menekülnék. "


Mi az az "is"? Kiről tudsz még aki rajtad kívül menekülne tőlem? Ha a válásomra célzol, az sem titok: negyven pár évesen bejelentette, hogy elég fiatalnak érzi magát hozzá, hogy egy kicsit éljen még. Két év és egy fél marék pasi után elkezdte magát visszakönyörögni ... :-P (még nem sikerült neki :-D )

2012. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

"Mi az az "is"? Kiről tudsz még aki rajtad kívül menekülne tőlem? Ha a válásomra célzol, az sem titok: negyven pár évesen bejelentette, hogy elég fiatalnak érzi magát hozzá, hogy egy kicsit éljen még."


Akkor kiváló tanítómestere voltál a feleségednek! :D

2012. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
16%

"Olyan szánalmas vagy, ahogy bizonygatod, hogy te vagy az istencsászár!"


Drágám! Erőteljes szövegértelmezési problémáid vannak! Az én személyem ebben a kérdésben nem volt lényeges. És én nem is mondtam magamról, hogy úgy kezdtem volna bele a házaséletbe, hogy előtte össze-vissza dugtam volna. Képzeld nekem sem volt előtte sok kapcsolatom (utána igen :-P ). Én lúzer voltam akkoriban igazából, méghozzá a nagybetűs LÚZER! Talán azért tudom, most, hogy mit beszélek! Ez ugye nem jutott volna eszedbe? Hogy én is az voltam, akiket itt most szapulok? És pont azért teszem, mert én már túl vagyok dolgokon és látom már visszafelé a dolgokat? LOL

2012. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
16%

"Akkor kiváló tanítómestere voltál a feleségednek!"


Valóban az voltam. Mert utánam kipróbált jópár kapcsolatot. És azért fordult újra felém, mert - bevallottan - sem érzelmileg, sem testileg senkitől nem tudta azt megkapni, amit tőlem ...


De lapozzunk az én magánéletemről, ennyi elég volt belőle nektek ...

2012. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!