Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szakított már lány pasival...

Szakított már lány pasival azért mert szűz?

Figyelt kérdés
Volt ilyenre példa?
2012. febr. 7. 14:07
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Drágám! Nekem ugyan nincsenek! Kiírtad, hogy igazad van és kész. Aki szerint nem, az lúzer és kész. Következtetés: Istencssászárnak hiszed magad.


Figyi Mucika, ez a te tapasztalatod. Te csak egy kis szar ember vagy a többmilliárd közül. Másnak más tapasztalatai vannak, mint ahogy nekem is és a kedves 24 éves lánynak is. Az, hogy a te életedben így alakult...pech. Itt arról van szó, hogy te nagypofájú módon kijelented, hogy a saját életedet alapul véve neked van igazad. És aki nem így gondolja az hülye.


Tudod, mit? Kezdek a mélyére látni. Szerintem te nem is vagy istencsászár. Sőt! Te magad sem hiszed magad annak. Egyszerűen csak ember vagy. Elkeseredett, csalódott ember. Mértéktelen dühvel. Haragszol a feleségedre és saját magadra is. És most azt hiszed, hogy amit eddig tettél az nem érte meg. Megértem. Hiszen a feleséged is azon tucatemberek közé tartozik, akik változó kor előtt meghülyülnek. Szomorú.


Szóval...na mindegy, abba is hagyom. :) Bocs, szakmai ártalom. :)


27N

2012. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Ööö...azt hiszem én is befejeztem. :) Erre már tényleg csak csóválni tudom én is a fejem. :)


Minden jót!


24/n

2012. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Nem szoktam másra fröcsögni itt. Bár a véleményem mellett valóban elég határozottan ki szoktam állni.

Változó kor előtt minden nő megőrül. Tekintve, hogy volt egy rossz korszakom és tucatszám vadásztam a 40-es nőket, pont ezért. Mert ez miatt lehetett őket.


Szakmai ártalom? Akkor egy kicsit képezd magad! Elégedett vagyok az életemmel. Düh nincs bennem, mert tartalmas életet élek és ez nem így lenne, ha nem úgy történnek a dolgok körülöttem, ahogy történtek. Megérte! Én ismerem az életem és tudom, hogy ha nem így alakul, akkor rosszabb lett volna. Pont a történtek alakították, hogy jóra fordult. Rossza a diagnózisod!


Egyébként meg: én senkit nem szaroztam le, én senkire nem mondtam, hogy hülye. Ilyen szavakat én nem használtam ebben a vitában senkire. Az, hogy Te igen, hogy Te alpári módon beszélsz azzal magadat járatod csak le.

2012. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Persze-persze, tudjuk tudjuk. :) Mind ezt mondjátok. :)

Sok sikert a továbbiakhoz!


27N

2012. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

"Mind ezt mondjátok."


Lehet kicsit elfáradtam, de ezt most mire is értetted?

2012. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Nem akarok beszélni róla.

Maradjunk annyiban, hogy agyturkászattal foglalkozom. De innentől kezdve be is fogom azt az alpári számat, mert

1. mennem kell

2. szakmai titok.


:)

27N

2012. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:

:D Szakmai ártalom. Persze, hogyne. XDD Maximum valami ultra amatőr szinten a Kiskegyedből.

Egy pszichiáter(vagy pszichológus) mindenképp az itt megjelenő szintnél fényévekkel magasabb vitakultúrával bír(kezdve az ad hominem érvtechnikai hibáddal 27N). Legalábbis az összes akit ismerek.


SOTE/V.

2012. febr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Látom másnak is lejött a dolog :-D, akkor én nem is hozom ugyanezt fel ...


Egyébként jóban vagyok bár pszichomókussal magam is, tekintve, hogy majd 6 évet lehúztam egy pszichiátriai intézetben.

Lehet találgatni, hogy melyik oldalon voltam (dolgozó, vagy ápolt) ;-)

2012. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
Ápolt!! :D
2012. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Igazából azt mondják, hogy aki ilyen helyen dolgozik, az valamilyen szinten maga is valóban érdekelt a másik oldalon is :-D
2012. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!