Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányok mit szólnak hozzá,...

A lányok mit szólnak hozzá, ha valaki 20 éves kor felett is szűz?

Figyelt kérdés

Azért érdekel a téma, mert sok helyen olvasom, hogy ez gáz, már-már nevetség tárgya, és nem tudom, felvállaljam-e, vagy sem, tehát ha felvállalnám, hátrányt okoznék-e magamnak.


Az, hogy miért alakult így: A szokásos sztori. Kamaszkorom elején nem sok lehetőségem volt az ismerkedésre különböző okok miatt, így 17 évesen kezdtem el élni, a kamaszok életét. Félénk voltam, így csak a csókolózásokig jutottam el, hány lánnyal nem tudom, kb. 10., de nem nagyon hozott lázba. Később lett egy barátnőm, de vele csak az orális szexig jutottunk el.


2012. febr. 9. 17:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
8-assal, mert azóta eltűnt 1 komment
2012. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
vagyis mégsem, csak halál vaksi vagyok, és a felette lévő számot néztem alatta helyett. :D 9.-es! alkalmi kapcsolatokra szavazok :D
2012. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csinálhatod azt mint barátom.

Addig nem szólt róla amíg nem kérdeztem.

2012. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%

Hogy beszóltak már a nimfomániás ribancok...

Mivel az ország 90%-a ebből áll, ezért én is lemondtam 23 évesen arról, hogy valaha legyen kapcsolatom. ;-)

2012. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak tartják, ne mondd el neki még utólag se, ha kérdezi, akkor pedig hazudj! Egyébként se leszel sikeres a párkapcsolatokban, ha túl őszinte vagy.
2012. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy beszóltak már a nimfomániás ribancok... "


Nimfomániás ribanc = olyan nő, akit te képtelen vagy kielégíteni, mert béna vagy az ágyban? :)

2012. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
41%
Képtelen, valóban. Ne adj Isten, ilyet ismernék meg, egyből kerülném is nagy ívbe, mielőtt még megalázna. :)
2012. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
azt h: KI NEM SZ*RJA LE
2012. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
52%
Egy szűz ember szerintem azon legyen hoy veszítse el mind 1 hogyan 1 éjszakás kaladal vagy prostival mind 1 csak ne legyen szűz utánna már kezdhet hosszú kapcsolatot mert lesz tapasztalata is.
2012. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19


amiről te beszélsz, nem is tartozik az ember fogalmába:)

2012. febr. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!