Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányok mit szólnak hozzá,...

A lányok mit szólnak hozzá, ha valaki 20 éves kor felett is szűz?

Figyelt kérdés

Azért érdekel a téma, mert sok helyen olvasom, hogy ez gáz, már-már nevetség tárgya, és nem tudom, felvállaljam-e, vagy sem, tehát ha felvállalnám, hátrányt okoznék-e magamnak.


Az, hogy miért alakult így: A szokásos sztori. Kamaszkorom elején nem sok lehetőségem volt az ismerkedésre különböző okok miatt, így 17 évesen kezdtem el élni, a kamaszok életét. Félénk voltam, így csak a csókolózásokig jutottam el, hány lánnyal nem tudom, kb. 10., de nem nagyon hozott lázba. Később lett egy barátnőm, de vele csak az orális szexig jutottunk el.


2012. febr. 9. 17:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem értem, mért tartjátok gáznak, hogy egy fiú még szűz 15 év felett.. ez a divat hogy 15 éves korig elkell veszíteni.. ha nekem olyna barátom lenne aki még szűz én örülnék neki és értékelném 17/L (már nem szűz)
2012. febr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Igen teljesen érthető, a nőknek az kell, aki már végigb*szta a fél háztömböt, az biztos ki fog elégíteni egy hétig, míg meg nem un...
2012. júl. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!