Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz, ha 17évesen még szűz...

Az gáz, ha 17évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
nemrég lettem 17. kinézetemmel semmi baj, szokták mondani, hogy helyes meg aranyos vagyok meg stb. de még mindig nem találtam olyan lányt akivel lehet hosszú távra tervezni. szerintetek velem van a baj?
2014. máj. 19. 05:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

16/L

Az a gáz,hogy azt hiszik ma sokan,hogy akkor ¸¸jófejek˝ ha már 18 éves koruk előtt túl vannak mindenen.Én is szűz vagyok.És én is komolytávra terveznék.Nincs abban semmi,hogy nem az első jött-menttel fekszel le :)

2014. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) nem azért tettem fel a kérdést mert nekem gáz vagy valami mert nem érdekel annyira ez a szüzesség dolog. más véleményére voltam kíváncsi. Nekem nem az körül forog az élet. Nekem az a célom, hogy megtaláljam az "igazit" és boldog legyek.
2014. máj. 19. 15:14
 14/15 anonim ***** válasza:
Velem folyamatosan szórakoznak csak azért mert szűz vagyok.Nincs baj azzal hogy szűz vagy. 16/l
2014. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ez csak sex mi a különbség az első és a második között ? :D

19/L

2014. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!