Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gondolkodom rajta, hogy...

Gondolkodom rajta, hogy prostival veszítsem el a szüzességem. Hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 18 vagyok, és szeretném már elveszíteni. Habár nem vagyok túl sikeresnek mondható a lányok körében, barátnőm már volt, de nem jutottunk el addig, mert azt mondta, nem áll még készen. Én viszont már kész vagyok jó pár éve, de úgy érzem, kissé bátrabb és magabiztosabb lennék, ha elveszíteném a szüzességem, és aztán nagyobb esélyekkel indulhatnék egy komolyabb kapcsolat felé. Állìtólag átlagos, normális gondolkodású és viszonylag helyes vagyok kisebb önbizalomhiánnyal. Talán azért, mert nem dúskálok a pénzben, de nem is ez a lényeg (egy aranyos hivatásosra azért futná XD) na azóval véleményt és javaslatokat szeretnék tőletek, de csak normálisan.

2014. máj. 19. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De csak bombázóval, méregdrágával, akinél 3x elmész. Hajrá!
2014. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
neee......felfal vacsorára .......nemakarod te azt hidd el
2014. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem felejtsd el, 18 evesen meg boven lesz alkalom. Meg aztan szerintem gaz lesz visszagondolnod is ra. Lesz csajod, esetleg rakerdez, ha hazusz neki is, te tudni fogod mi is volt valojaban. Meg aztan lehet 5 percet birod a prostival a szexet, attol meg nem leszel majd magabiztosabb meg nem biztos tobbet birod majd masodjara egy csajjal. Ugyhogy ez naaaagy baromsag es ne csinald.
2014. máj. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

én majdndem 22 voltam, amikor prostival vesztettem el, ha most tudnám, hogy idősebb srácként is ennyire nem vonzódnak hozzám a csajok, még inkább hamarabb elmennék prostihoz és begyakorolnám a szexet

szóval menjél, ha te is bűnronda vagy hidd el nem lesz ez jobb később sem, én is reméltemm, túl sokáig is, de már nem bánom, hogy prostihoz mentem, a lányok annyira ganéjjok tudnak lenni sokszor és pont azokkal a fiúkkal, akiknek van szíve belül! de hát egy jóképű menő páwa gyereknek ki is tudna ellenállni manapság, mindegy milyen ganéjj a srác belül, a lányoknak ez kell!!! a rendes fiúk max akkor kellenének nekik, ha már vének lesznek és kell a pénz meg az eltartás a menő macsótól felcsinált kölykük után


sajnálom, hogy ilyen ganéjj a véleményem, de sajnos ez van, ilyenek a lányok, ha majd találok egy lányt, aki rendes, jó fiúként is tud szeretni őszintén és nem csak hazudozik itt nekem, hogy milyen rendes fiú vagyok és megérdemlem a boldogságot, közben meg szarik a fejemre és öszejön a hátam mögött egy menő macsóval ( de ez csak egy példa a sok közül, amit én szívtam meg) akkor másképp fogodk gondolni a lányokra

2014. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Tudnod kell, mi a fontosabb Neked: az élmény, amire vágysz a szerelmeskedéssel kapcsolatban, vagy az a tudat, hogy már nem vagy szűz - bármilyen pocsékul is érzed magad.

Ha a második, akkor természetesen nem hülyeség - azt azonban tudd, hogy az első alkalom férfiaknál fixációkat idéz elő, azaz a későbbiekben is hasonló KÖRÜLMÉNYEK közt leszel csak képes szexuális teljesítményre, és élményre.

Nem fog a szeretett nőhöz fűződni a szexuális vágyad, hanem mondjuk egy autóban végzett aktushoz fog kötődni.


Ha az első verzióra vágysz jobban, az egy olyan dolog, amit akaratlagosan nem tudsz előidézni, az élet csak ajándékba adja a szerelmi kapcsolatokat, és érdemes rá várni akár 60 éves korodig is. Máskülönben megbánod. Mert hiába jön mondjuk jövőre egy lány, akivel szerelmes vagy, már nem tudod megoldani, hogy az életedben csak szerelmi kapcsolatban legyen szex.

2014. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem egy útszélivel, hanem keress egy olyan csajt aki a lakásán fogad és néz is ki valahogy D. Némelyikük barátnő feelinget is tud adni, ami igazából önbecsapás... de ha önbizalmat szeretnél, gyakorolni, arra jó. Az első "igazi" szeretkezés úgyse fog összejönni, az csak városi legenda hogy találsz egy olyan lányt aki türelmes, netán ő is szűz és együtt megtapasztaljátok (elügyetlenkeditek D) a dolgot...
2014. máj. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem volna hülyeség. Jobb mint még évekig várni egy társra, ami nem biztos hogy eljön.
2014. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noydra ***** válasza:

6: Szerintem ezt a városi legendát élik meg eddig a legtöbben...

Egyébként.

1. Kérdezz bárkit ezen az oldalon, aki elment "önbizalmat szerezni", hogy azóta hogy áll a csajozással.

2. Egyszer megtapasztalod, és ha jó prostihoz mész, akinél nagyon élvezni fogod, akkor egyre csak többször akarsz majd menni.


(Megsúgom, a 2. pont tökéletes válasz az 1.-re)

2014. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8: Így van.


Akármennyire is le vagyok pontozva az 5.-ben.

Az ismerőseim és én is megélték a "városi legendát", igaz, hogy 20-35 éves korunkig kellett "várni" rá.:)

2014. máj. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
6-os vagyok. Őszintén gratulálok annak aki megélte a városi legendát:) De leírok egy sztorit egy szűz sráccal. A srác addig-addig ügyetlenkedett, amíg a csaj ki nem röhögte és ott nem hagyta (a srác nem én voltam, a csaj mesélte D). Elképzelhetitek, mit élhetett át, hogy hatott ez az önbizalmára... Véleményem szerint a világ úgy működik, hogy a srácok hódítják meg a csajokat, ez viszont tapasztalatlanul és szűzen marha nehéz. Egyfajta róka fogta csuka helyzet, mert tapasztalatlanul nehezen szerzel nőt, akkor pedig hogy szerzel tapasztalatot? Továbbra is azt mondom, ha nem vagy akkora májer hogy szűzen nőt szerezz, nem árthat egy kis gyakorlás:)
2014. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!