Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 évesen korán még elveszíten...

14 évesen korán még elveszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőim már nem azok!

Én se szeretnék az lenni!

Szerintetek korai még?

Ti hány évesen vesztettétek el? ( főleg lányok válaszát várom )



2014. máj. 13. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, korai.

Tapasztalatból mondom. Én 13 évesen vesztettem el, és szerintem ennyire még semmit se bántam meg.

2014. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Szia.

Azért mert a barátnőid k... attól te ne legyél az.

A szüzességedet akkor és azzal veszítsd el akit szeretsz, akivel együtt vagytok.. És ha már tiszta tudattal tudsz gondolkozni és nem a barátnőidnek akarsz megfelelni. Érj még meg!!

Ne azért mert "lemaradsz" a barátnőktől"

Bár nem lepődöm meg ismerek olyat, aki 12 évesen több f.. fogott mint kilincset.

2014. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, 14 évesen nagyon korai.Nem rossz az ha valaki szűz,sőt inkább azért fognak jobban megbélyegezni mert már nem vagy az.Azonkívül 14 évesen nem hiszem,hogy elég érett lennél hozzá lelkileg,mert testileg oké ugye..de átgondoltad rendesen,hogy milyen kockázatai vannak a dolognak?
2014. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) akkor még várok!
2014. máj. 13. 19:58
 5/13 anonim ***** válasza:
fújj de ostoba tiniqurva vagy! De a nagyon érett kérdésedre válaszolva, én 19 voltam...
2014. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha csak azért veszítenéd el, mert a barátnőid nem azok, akkor korai.

Ha érett lennél és nagyon szerelmes, akkor kortól függetlenül nem lenne korai.

2014. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne azért veszítsd el, mert a barátnőid nem azok. Hanem majd akkor, ha találsz valakit, akivel el AKAROD veszíteni. Amíg nem érted a különbséget, várj.
2014. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! :)

Megfogadom!

2014. máj. 13. 20:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a barátnőid már nem azok? Ott voltál személyesen, vagy készült hivatalos jegyzőkönyv az eseményről? Megnyugtatlak, a fele az ilyen 13-14 éves dicsekedős "nem szűz" kislányoknak még képen se látott falloszt, nem hogy élőben, csak azt hiszik, attól lesznek menő nagylányok, ha bekamuzzák, hogy ők már szexeltek. Sokkal kevesebben vannak, akik tényleg megtették, mint akik mondogatják is, de persze azok se normálisak, akiknek 14 évesen nincs jobb dolguk, mint megdugatni magukat. Ha szerinted ettől menő leszel, akkor állj be te is a sorba és terjeszd el, hogy már nem vagy szűz!
2014. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a legjobb barátnöid kis k..vák ;)Te ne legyél az ;)
2014. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!