Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 év felett ki hogy viseli...

24 év felett ki hogy viseli hogy még mindig szűz?

Figyelt kérdés

Én már nagyon nehezen. Szívesen olvasnék itt sorstársaktól! Kinek mi a története? (Kicsit siránkozós jellegűnek tűnhet a kérdés... mert az is. :D)


Én 24 éves vagyok, lány. Rám sem néztek idáig a pasik. Nem tudom, hogy a külsőm vagy a belsőm miatt e. Esetleg mindkettő? Sok barátom, jó ismerősöm van (igaz, leginkább lányok), így annyira gyagyás csak nem lehetek, ha egyszer vannak barátaim, hogy ne kelljek egyetlen férfinak sem. A külső meg... egyéni ízlések és pofonok. Leginkább átlagosnak gondolom magam. Valamit mégis rendesen elcseszek, ha rám sem néztek még soha. Az apukámon kívül szerintem még meg sem puszilt férfi magától, ami azért elég tré. Van még olyan, aki hasonló helyzetben van?



(Nem vagyok perverz, senkinek nem fogok privit írni. Akinek van kedve kicsit siránkozni mint nekem, az kommenteljen de ennyi. :)


Köszönöm a válaszokat!


2013. dec. 29. 23:09
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"14-es!

Én úgy metakommunikálok, hogy mindenki röhög rajtam. :D Viccet csinálunk az egészből mert nagyon nem megy."

Itt van a probléma. Vedd komolyan, éretlen vagy még mindig:)

2013. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
28 vagyok, köszönöm kérdező, én is szorítok neked.
2013. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

23-as!

Újfent köszi az értelmes tanácsokat!

Igen, próbálom lefoglalni magam. Tanulok, dolgozok és egyebek. Én is hiszek abban, hogy egyszer majd csak beüt nálam a szerelem. de remélem inkább 1 éven belül mintsem hat. :D Hat évet már nem bírok ki egyedül, barátok ide vagy oda.

Én inkább az a kategória vagyok, aki elfogadja, hogy még szűz de a valóéletben nem reklámozza. Nem akarom hanyatt vágni magam az első embernek mert nem az a papírvékony "hártya" zavar, hanem a magány, ami akkor is körül vesz, ha mondjuk a családommal vagyok. (Pedig ott aztán nem vagyok egyedül:) Nekem nem kell "minél több pasi". Csak egy kell de az örökre. (Mindig is szentimentális típus voltam, én kérek elnézést!:D)

2013. dec. 30. 00:25
 34/38 A kérdező kommentje:

31-es!

Igen, sokszor visszatér a gyermeki énem de sajnos ezen nem segíthetek. Ez a személyiségem része és nem tudom levedleni. (Na jó, igazából nem is nagyon akarom:D) De csak van valaki, aki képes így szeretni. Remélem... :D

2013. dec. 30. 00:31
 35/38 anonim ***** válasza:

Jól van, akkor aki talált megoldást a magány ellen az megmondhatná nekem is mert nekem egy haverom vagy barátom sincs szóval levezetni sem tudom a felgyülemlett depressziót, keserűséget úgy mondjuk, hogy elmennék velük sörözni vagy bármi hasonló.

Engem sem konkrétan a szüzesség zavar hanem jóval több de azt nem mondom, hogy ez nem tesz rá egy jó nagy lapáttal.

Nézek másokat, 16-20 évesek és túl vannak már egy csomó párkapcsolaton, szexuális kalandon, csalódáson, örömön amiből én mind kimaradtam és már nem is jön el soha.

Olyan érzés ez mintha engem kifelejtettek volna az életből.

2013. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Kérdező a hozzászólásaid alapján én egy mosolygós, vidám (kissé "játékos" :D) lánynak képzellek el, és ez alapján nem gondolnám, hogy nehéz lenne párt találnod. Inkább azt tudom elképzelni, hogy te is hasonló helyzetben lehetsz, hasonlóan gondolkodsz, mint én (javíts ki ha tévednék), és ezért nem volt még barátod. Én túlzottan racionálisan (és talán túl sokat) gondolkodom, nincs bennem az a (talán állatti) ösztönösség, ami kellene egy kapcsolathoz, és szerintem nálad is inkább ez lehet, de tényleg javíts ki ha tévedek. :D (mik eszembe nem jutnak így éjjel xD 23-as voltam megint)
2013. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:

"31-es!

Igen, sokszor visszatér a gyermeki énem de sajnos ezen nem segíthetek. Ez a személyiségem része és nem tudom levedleni. (Na jó, igazából nem is nagyon akarom:D) De csak van valaki, aki képes így szeretni. Remélem... :D"


Lehet, hogy valaki pont ezt szeretné benned, szerintem nincs ezzel baj

2014. jan. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 PearlDiver ***** válasza:

Én jól viselem, de már nagyon vágyom rá, hogy szeretkezzünk a barátnőmmel.

Volt több kapcsolatom is, röpkék és komolyabbak váltakozva, de végig kitartottam amellett, hogy csak azzal fekszem le, aki társam lehet egy életre. Ez végleg nyilván a házasságnál fog eldőlni, de talán meg lehet előlegezni a bizalmat :)

Kérdezőnek: keress olyan társaságot, akikkel hasonló az értékrended. Ha találsz és sikerül beilleszkedned, fél siker!

24F

2014. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!