Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 év felett ki hogy viseli...

24 év felett ki hogy viseli hogy még mindig szűz?

Figyelt kérdés

Én már nagyon nehezen. Szívesen olvasnék itt sorstársaktól! Kinek mi a története? (Kicsit siránkozós jellegűnek tűnhet a kérdés... mert az is. :D)


Én 24 éves vagyok, lány. Rám sem néztek idáig a pasik. Nem tudom, hogy a külsőm vagy a belsőm miatt e. Esetleg mindkettő? Sok barátom, jó ismerősöm van (igaz, leginkább lányok), így annyira gyagyás csak nem lehetek, ha egyszer vannak barátaim, hogy ne kelljek egyetlen férfinak sem. A külső meg... egyéni ízlések és pofonok. Leginkább átlagosnak gondolom magam. Valamit mégis rendesen elcseszek, ha rám sem néztek még soha. Az apukámon kívül szerintem még meg sem puszilt férfi magától, ami azért elég tré. Van még olyan, aki hasonló helyzetben van?



(Nem vagyok perverz, senkinek nem fogok privit írni. Akinek van kedve kicsit siránkozni mint nekem, az kommenteljen de ennyi. :)


Köszönöm a válaszokat!


2013. dec. 29. 23:09
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság hülyeség !! sztem gyorsan felejtsd el!!!
2013. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim válasza:
100%
Most a szüzességed viseled nehezen? Vagy hogy nincs párod aki szeressen ? Nem néznek rád a férfiak ? Az se igaz, maximum nem veszed észre őket. Egyszerűen nem tudom elhinni hogy ha elmész egy szórakozóhelyre, ne forduljon meg utánad valaki, max olyan aki nem elég jó neked. Nyilván nem tudom hogy nézel ki, de az az igazság, hogy a férfiak túlnyomó többségét, köztük engem sem érdekel igazán, legyen kisugárzásod, és lehessen veled beszélgetni. Nem tudom h a szüzességben mi gáz van, lehet maradi vagyok de semmi megvetendőt nem látok abban, hogy egy lány nem veszti el a szüzességét 13 évesen az első jöttment alakkal. Hasonló cipőben vagyok mint te, én nehezen ismerkedek, nem szeretem a hangos büdös kocsmákat, szórakozó helyeket, de ha annyira zavarna, elmennék egy efféle szakmát űző lányhoz és viszonylag olcsón megúsznám, majd verhetném a mellem hogy túl vagyok rajta...de attól még egyedül lennék, és egy olyan lány lenne az első akit sose szerettem. Így inkább várok, majd lesz valami :)
2013. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Egy képet magadrol akár privibe és meg próbálom meg mondani min változtas ennél többet nem tudok segiteni.......amugy belsö tulajdonságokat is irhatnál ami szerinted nem szimpi másnak....öltözködés stb. szedd össze magad és lesz palid :D...ugy kell hozzá állni ....nö létedre sem volt pedig nöknek könnyebb mnt a férfiaknak ez igaz....sok sikert.
2013. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Használod a metakommunikációt, ha tetszik neked valaki?
2013. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
23%

Na hölgyek és Urak !

Olvastam az eddigi hozzászólásokat, és nagyon csalódott vagyok. Azt nem írom hogy sajnállak benneteket, mert azzal amúgy se mennétek semmire, és egyébként is-a gesztenyét mindenkinek saját magának kell kikaparnia. A szűz férfiaknak üzenem, ha sehogy se megy, menjetek el egy hivatásoshoz, nem szégyen az, előtte megisztok néhány felest-2-3 bőven elég. Aztán csak előre. Legrosszabb esetben is mi történhet? Kicsapatják a pisztolyt, aztán mész a dolgodra. :-D Elmondod a csajnak hogy mi a helyzet-át akarsz esni a tűzkeresztégen. A többit ő majd intézi. Házhoz nem fog jönni a pina, higgyétek el.

2013. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

9-es!

Nem kukacot akarok te sülttök, hanem valakit, akit szerethetek és ő is szeret engem.


5 percenként írhatok egy kommentet, ezért bocsi a késlekedésért.


5-ös!

Hogy a külsőmmel lenne-e gond? Lehet, nem ismerem a pasik ízlését. De én sosem voltam "gátlásos" például az arcvonásaim miatt. Szerintem átlagos. Ápolt vagyok, az a lényeg.


7-es!

Én nem szaporodni akarok, hanem szeretni és szeretve lenni. (Fúj, ez atom nyálasnak hangzott!:D)


10-es!

Nem lehúzásból, vannak itt normális emberek is de túl naiv vagyok ahhoz, hogy ezeket kiszűrjem így nem hazárdírozom. Nem ismerkedek ilyen-olyan oldalakon ahol még csak a felhasználónevét látom valakinek. Mi van ha egy nyócvan' éves tata írja, hogy "Peti,25"?

2013. dec. 29. 23:26
 17/38 anonim ***** válasza:

# 16

"5 percenként írhatok egy kommentet, ezért bocsi a késlekedésért. " Az majd elmúlik, ha már 3 napja regisztráltál.


Én máris szeretlek. Tetszik ez a sülttök :D. Puszi!

2013. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
A kérdést kiírónak: Azt írod hogy vannak lány barátaid, az kezdésnek nagyon jó-ha neked nem is, de nekik biztosan elég nagy ismeretségi körük van, olyan nincs hogy-akár az ő segítségükkel-nem tudnál találni magad mellé egy olyan férfit aki megfelel az igényeidnek.
2013. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Kérdező,bár én már túl vagyok a dolgon és nem bántam meg, hogy mikor és hogy jött össze...de tanácsot szeretnék adni!


Nézz a tükörbe,és gondold át, hogy igazán szereted-e és elfogadod-e azt,amit látsz.Ha valamire vágysz ezzel kapcsolatban,akkor hozd ki magadból a legjobbat. Egy jól eltalált ruhaszett és frizura is sokat segít. Bár én az arcra esküszöm.Hosszú haj, szép szemöldök,némi szájfény,természetes ápoltság. 24 évesen már kell mutatnod az öltözködésben is, hogy ott van benned a NŐ.

Nem kell kihívónak lenned, meg mutogatni magad.Ízléses,nőies eleganciával nem lehet mellé lőni.


Igenis tessék eljárni a barátokkal,barátnőkkel ide-oda.Akár egy koncert,fesztivál,vásárok,táncos helyek is.Persze vannak jó előadások is,stand up v bármi.


Tessék mosolyogni, kicsit nyitottabbnak lenni.(tudom nagyon nehéz,hisz szinte minden második ember az utcán is mélabús fejet vág).


Sok ismerősömnek a netről lettek a kapcsolatai, bár én azt egyelőre neked nem ajánlom, így, hogy semmi tapasztalatod nincs.


Több társaságot kell megismerni.Munkahelyen haverkodni...hátha bemutatnak valakinek :)

2013. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

"A külső meg... egyéni ízlések és pofonok."


Hát úgy látszik a te külsőd inkább egy pofon, a férfiak izlésének.

2013. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!