Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 feletti szűz csajok! Ti...

20 feletti szűz csajok! Ti nem érzitek kevésbé felnőttnek, egészebbnek magatokat, csak mert szüzek vagytok?

Figyelt kérdés
Mert én igen. Nem, nem szégyellem, h szűz vagyok, mert nem érdekel más véleménye, viszont engem zavar, hogy 15 éves lányok ezen a téren tapasztaltabbak, mint én. És hiába érzem magam érettnek, felnőttnek, magam intézem a dolgaim, önálló vagyok, valahogy mégsem érzem teljesen felnőtt embernek, mert ez a "felnőtt dolog" kimaradt még, ahogy a komoly párkapcsolat is. 20N

2013. ápr. 28. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól leszel felnőtt, hogy 20 év alatt már fűvel fával kipróbáltad. nem nagy ész kell a 15 éves csajokhoz, hogy tapasztalatot szerezzenek, arra bárki képes lenne. semmi ész nem kell hozzá. te legalább meggondolod, mit csinálsz és ez nagyon jó! nagyon értékesek a szűz lányok!


egy férfi

2013. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A felnőttség nem ezen múlik... hanem a mentalitáson, az a 15 éves lányoknak meg egyértelműen 0.

Másrészt, ők 20 éves korukra elég kiélt tyúkok lesznek, szóval...

2013. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Akkor menj azt kefélj fűvel fával. Majd jöhetsz utána ide írni hogy nemi beteg lettél, megcsaltak, kihasználtak, terhes vagy e.



"Nem, nem szégyellem, h szűz vagyok, mert nem érdekel más véleménye"


Hazudsz. Ha nem érdekelne más véleménye, ezt a kérdést ne írtad volna ki.

2013. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem érzem így. És addig fogok várni, amíg viszonzott szerelemre nem találok :)

22l

2013. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hozzátenném (utolsó vagyok), hogy én inkább csak az előnyeit látom a kialakult helyzetnek: nem értek komoly csalódások, nem kellett szakítások miatt döglődnöm, nem se idegeskednem, hogy terhes leszek-e, ha kilyukadt az óvszer, esemény utániért szaladgálni és roncsolni vele a szervezetemet, stb. stb. Nyilván vágynék már egy kapcsolatra és szexre is, de attól, hogy erre még nem került sor az életemben nem érzem magamat kevésbé felnőttnek. Addig is okulok más példáján, tanulok mások hibáiból, hogy mit hogyan NE csináljak majd a jövőbeli kapcsolatomban (remélhetőleg előbb-utóbb eljön ez is). 22l
2013. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, utolsó. még egy kérdés: nem érzed magad kicsit magányosnak? mert nekem vannak olyan pillanataim, mikor felemészt a magány...
2013. ápr. 28. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan férfi vagyok, de én is a viszonzott szerelemre várok. Nekem is vannak néha ilyen "magány" rohamaim. 20/F
2013. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én 24 vagyok és hidd el rám is elég sokszor rám jön a magány, ez pasiknál ugyanúgy megvan. Jó párszor gondoltam már hivatásosra is de előrébb lennék? Várom én is a hercegnőmet aztán vagy bejön vagy nem :)
2013. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, mondhat bárki bármit, hogy mennyire értékes egy szűz lány és hogy legyél büszke arra, hogy nem feküdtél le fűvel, fával. Igen, ez mind szép, de ha te úgy érzed, hogy így nem vagy teljes, akkor nyilván nem ez a jó állapot. A lelki gondok pedig betegségben is végződhetnek. Az évek múlnak...és igen, eléggé zavaró tud lenni, hogy 15 évesek többet tapasztaltak mint huszon akárhány évesen egy szűz lány vagy fiú. Én miután lefeküdtünk a barátommal, szabadnak és teljesnek éreztem magam. Egyszerűen tenni kell az ellen ami miatt te rosszul érzed magad. Lehet hogy megbánod lehet hogy nem, lehet hogy ő marad a párod mint az én esetemben. Csak okos, intelligens pasit válassz.
2013. máj. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!