Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves vagyok, még szűz....

22 éves vagyok, még szűz. Elmondjam a barátomnak? Félek, hogy kifog nevetni.

Figyelt kérdés

Még sosem volt barátom, most Ő az első. Már együtt vagyunk egy jó ideje, szeretnék már vele szexelni. Viszont, ha odakerül a sor, szívem szerint elmondanám neki, hogy még szűz vagyok, de valahogy még is bennem van ez a gátlásosság, hogy hülyének fog nézni, hogy itt vagyok 22 évesen és még életemben nem csináltam, semmi intimitásom nem is volt egy fiúval sem. Ráadásul ő 24 éves, nem akarom, hogy a "dedóba" érezze magát, hogy a 22 éves barátnőjének épp veszi el a szüzességét. Viszont, az megint gáz lenne, ha hazudnék neki, hogy már nem vagyok az, de biztos észrevenné, hogy tapasztalatlan vagyok,

ilyenkor meg biztos azt gondolná, hogy már szexeltem, még is pancser vagyok az ágyban, és nem jó velem. Nagyon szeretem őt, ő is engem. Rosszul esne, ha meghátrálna...



2013. ápr. 28. 11:59
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Ezzel nincs semmi probléma, h még szűz vagy. Viszont mindenképp mond el neki, mert lehet azt hiszi, h már rég elvesztetted és ugy fog bele kezdeni a "dologba" az viszont számodra nagyon rossz és fájdalmas lesz elsőre. Ha tényleg szeret téged akkor nem fog kinevet, hanem oda fog figyelni rád, az első alkalomnál.


Üdv.


22F

2013. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy emiatt kiröhögne.Ha igazán szeret akkor segíteni fog, és idővel olyan tapasztalt leszel hogy éjjel-nappal az ágyban lenne veled. :D
2013. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem értékelni fogja, hogy neki tartogattad magad. Persze csak ha igazán szeret. Meg érteni és türelmes lesz. Valamint a büszkesének is jót tesz. Bátran mondd el neki, nehogy azt gondolja, hogy nem érdekled szexuálisan. Vagy éppen túl hevesen kezdjen bele
2013. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

nem hiszem, hogy kinevetne... a helyedben inkább attól félnék amit a 3. mondott :// legalábbis én attól félek, hogy ilyen pasit találok, aki elhagyna amiatt mert szűz vagyok.

de ha igazán szeret nem hiszem, hogy elhagyna.. szerintem még a 3. se hagyná ott a barátnőjét, ha szerelmes, attól mert tapasztalatlan. ha meg igen, akkor tényleg jobb is.

20L

2013. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne félj! :) én 23 vagyok és szintén nem voltam még fiúval. Hogy miért? Mert undorodom a macsó gyerekektől, rágódzó selyemfiúktól, idegesítő divatmajmoktól, önfényképező egó barmoktól, gizda magamutogatóktól, pózoló görcsöktől! Vidéken lakom és sajnos korlátozottak a lehetőségeim az ismerkedésben. De amint találok egy normális férfit, akit megszeretek, nem fogok hezitálni.

Kicsit nekem is ciki, hogy így alakult a helyzet de ha arra gondolok, hogy a szomszéd lányban hány farok járt a fent említett kategóriákból... hát a hányás kerülget. Inkább maradok szűz még egy jó pár évig, hogy annak adhassam oda magam, akit szeretek.

Lehet maradinak vagy prűdnek nevezni nyugodtan. De nem állok be a kacsaszájú, plázaribancok sorába és olyannal sem fogok kezdeni, aki kinevet ezért. Ha a barátod tényleg szeret, akkor büszke lesz rád, és nem dedónak fogja tartani! Hidd el... :)

2013. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

de én azt nem értem, hogy ez miért probléma neked??

engem biztos nem érdekelne, hogy mi volt a múltjában a páromnak.. ezerszer fontosabb dolgok vannak.

na mind1. remélem, hogy nem sok ilyen pasi van :S

2013. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenét számít ez? Az én párom is szűz pedig 27 éves, na és? Aki emiatt elhagy azzal komoly gondok vannak és jobb is tőle megszabadulni. Egy értelmes pasi értékelni fogja hogy szűz vagy még.
2013. ápr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki hogy ha lenne egy szűz barátnőm akit bevezethetek a szex rejtelmeibe! Volt már szűz barátnőm és fantasztikus volt!
2013. ápr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!