Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 év felett ki hogy viseli...

24 év felett ki hogy viseli hogy még mindig szűz?

Figyelt kérdés

Én már nagyon nehezen. Szívesen olvasnék itt sorstársaktól! Kinek mi a története? (Kicsit siránkozós jellegűnek tűnhet a kérdés... mert az is. :D)


Én 24 éves vagyok, lány. Rám sem néztek idáig a pasik. Nem tudom, hogy a külsőm vagy a belsőm miatt e. Esetleg mindkettő? Sok barátom, jó ismerősöm van (igaz, leginkább lányok), így annyira gyagyás csak nem lehetek, ha egyszer vannak barátaim, hogy ne kelljek egyetlen férfinak sem. A külső meg... egyéni ízlések és pofonok. Leginkább átlagosnak gondolom magam. Valamit mégis rendesen elcseszek, ha rám sem néztek még soha. Az apukámon kívül szerintem még meg sem puszilt férfi magától, ami azért elég tré. Van még olyan, aki hasonló helyzetben van?



(Nem vagyok perverz, senkinek nem fogok privit írni. Akinek van kedve kicsit siránkozni mint nekem, az kommenteljen de ennyi. :)


Köszönöm a válaszokat!


2013. dec. 29. 23:09
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

12-es!

Először is köszönöm az értelmes kommentet. Másodszor: nem a szüzességet viselem nehezem, hanem a magányt. :) Mégiscsak 24 éves vagyok és sokszor már úgy megszeretgetnék valakit.


14-es!

Én úgy metakommunikálok, hogy mindenki röhög rajtam. :D Viccet csinálunk az egészből mert nagyon nem megy.


17-es!

Kösz az infót!


18-as!

A barátnőim nem tudják, hogy mi a helyzet velem. :D Eszükbe se jut, hogy én igénylem a segítségüket. Nem is fogadnám szívesen, szeretek egyedül boldogulni. (Ez a saját hülyeségem, tudom:)


Az igényeimről pedig: ha bírom a humorát és ő is az enyémet, akkor minden sima ügy.

2013. dec. 29. 23:38
 22/38 anonim ***** válasza:

Én majd félév múlva leszek 24 és még szűz vagyok. És ha nem változtattam volna, akkor szerintem most én is írhatnám ide a szomorú gondolataimat. Először is fontos, hogy járjatok emberek közé, mert házhoz nem fog jönni a párod. Aztán ne a tökéletes férfit/nőt várjátok, mert olyan nem létezik. És ne féljetek az elutasítástól, nem lesz rosszabb tőle az életek, max az az ember vesztett egy jó partit az által, hogy dobott Titeket.

Nálam főleg az volt a gond, hogy kevés önbizalmam volt, gátlásos is voltam. Aztán egy féléve úgy döntöttem, hogy úgy sem veszíthetek semmit, és felregisztráltam egy társkeresőre, ahol sikerült normális emberekre bukkanni, köztük a páromra is.


1. hozzászólónak: Öngyilkosság felesleges. Annyi más dolog van az életben. Koncentrálj akkor az utazásra vagy sportra,valamilyen hobbira. Vagy vállalj valami alkalmi munkát. Ismerkedj meg új emberekkel. Attól nyitottabb leszel, nem leszel begörcsölve,sokkal könnyebben fogsz társalogni az emberekkel és ezt a környezeted is észre fogja venni, és ki tudja, lehet lesz egy lány, akinek ez fel fog tűnni. Én egy nyuszi voltam régen, de az, hogy rengeteg emberrel találkoztam, annak köszönhetően sokkal nyitottabbá váltam.

Tehettek a mostani helyzetek ellen. Csak akarni kell. És nincs veszve semmi, mert még nagyon fiatalok vagytok!

2013. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is, de nem azért mert nagyon gátlásos lennék, hanem mert egyszerűen még nem találkoztam olyan lánnyal akivel el tudnék képzelni komoly kapcsolatot. Bár sokan cikiznek miatta, de csakk azért, hogy elveszítsem a szüzességem nem akarok összejönni olyan lánnyal, aki amúgy se külsőleg, se belsőleg nem tetszik, ku*vához meg biztos nem fogok elmenni. Szerintem ha vannak igaz barátaid, haverjaid, ismerőseid, családod, akkor nem igazán számít annyira a párkapcsolat. Én teljesen jól érzem magam, van hobbim, el tudom magam foglalni, nem érzem igazán hiányát egy barátnőnek.
2013. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Hát hasonló gondok vannak nálam is,csak itt még barátok sincsenek.Van pár haver,azok is csak néha néha akarnak valamit.Hiába akarok én bárkivel is beszélgetni meg barátkozni,ha egyszer ők nem akarnak velem.Nem engednek közel a mai emberek,mert zárkózottak nagyon,vagy csak felém mutatják ezt.

No mindegy,hosszú lenne az egész történetet végig mesélni,egyszerűen semmi nem jött össze.

22/F

2013. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

19-es!

Köszönöm a tanácsod! Eddig is oda figyeltem ezekre a dolgokra de ezek után még jobban fogok.

Mosolyogni meg szinte mindig mosolygok. Minek tagadjam, boldog gyerekkorom volt! :D


20-as!

Biztos van olyan férfi, akinek nem jövök be, ez sosem volt kétséges. :D


22-es!

Gratulálok a párodhoz! Remélem ő lesz az igazi! :))


23-as!

Becsülöm a hozzáállásodat!

Én is így vagyok vele, de néha kijön rajtam a siránkozás. :)

2013. dec. 29. 23:51
 26/38 A kérdező kommentje:

24-es!

Én szívesen elolvasnám a történeted.

Miért van az, hogy nincsenek barátaid?

2013. dec. 29. 23:58
 27/38 anonim ***** válasza:

Régen én is úgy gondolkodtam mint 23-as válaszoló.

Aztán megváltozott bennem valami. Bánom az egészet.

Mi van ha nincs is igazi vagy már hagytam elmenni az igazit?

A barátok is eltűntek szép lassan.

És a nők elvből defektesnek tartanak mert nem volt még barátnőm.

2013. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Rosszul. Nem csak szűz vagyok, de még csak nem is csókolóztam soha, nem kerültem semmilyen bensőséges kapcsolatba egy lánnyal. Magányos vagyok, szeretnék szeretni valakit(nagyon tudnék imádni valakit, ez biztos), és annyira jó lenne, ha egy lány egy kicsit is érdeklődne irántam, de semmi. Csak a visszautasítás, a gúny. Utálom az életem, körbenézek és látom, hogy a többi hasonló korúnak milyen jó élete van, nekem meg nincs semmim. Nem is látok reményt rá, hogy ez valaha is meg fog változni. Magányosan, elhagyatva fogok meghalni.
2013. dec. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
23-as vagyok. Igazából annyit szerettem volna csak elmondani, hogy ne a "magányodon agyalj" inkább foglald el magad. Bármivel! És ki tudja lehet útközben kialakul valami. A mai világban már amúgy is szinte minden megtörténhet. Viszony nyitott társadalomban élünk, az emberek mobilisabbak, nem feltétlen egy faluban élik le az életüket, nincsenek olyan kötöttségek, mint 100 éve. Szóval lehet, hogy 6 de lehet, hogy 1 éven belül találsz majd valakit magad mellé. Az első kommentelőnek meg annyit üzennék, hogy ilyen "hülyeségért" biztos nem lennék öngyilkos. Az életben sokkal több dolog van amikért érdemes élni, és az ide kommentelők között két típus van: az első, aki "szűz" és emiatt sz arul érzi magát, a második pedig, aki nagyra van magával, hogy neki mennyi pasija/csaja volt. De alapvetően mióta olvasom ezt a rovatot, mindegyik "típusnál" az tűnt fel, hogy az az egyetlen életcéluk, hogy egyáltalán legyen / minél több csajuk/pasijuk legyen. Mindenesetre nekem ez nagyon furcsa, mintha a mai világban tényleg csak ez lenne az egyetlen cél, örömforrás.
2013. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

28-as!

Sötét pillanataimban ugyanígy érzek. Valahogy nem látok kiutat a dologból és nehezen tudom elképzelni, hogy nekem valaha lesz párom. Ez talán abból fakad, hogy nem tudjuk milyen is, amikor van valakink, így nem tudjuk elképzelni. De azért ne csüggedj, én sem teszem. Az csak olaj a tűzre, jön a depresszió meg minden sz@r, ami egyáltalán nem partner a csajozásban/pasizásban. Én szurkolok neked... meg magamnak is! :D

2013. dec. 30. 00:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!