Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 év felett ki hogy viseli...

24 év felett ki hogy viseli hogy még mindig szűz?

Figyelt kérdés

Én már nagyon nehezen. Szívesen olvasnék itt sorstársaktól! Kinek mi a története? (Kicsit siránkozós jellegűnek tűnhet a kérdés... mert az is. :D)


Én 24 éves vagyok, lány. Rám sem néztek idáig a pasik. Nem tudom, hogy a külsőm vagy a belsőm miatt e. Esetleg mindkettő? Sok barátom, jó ismerősöm van (igaz, leginkább lányok), így annyira gyagyás csak nem lehetek, ha egyszer vannak barátaim, hogy ne kelljek egyetlen férfinak sem. A külső meg... egyéni ízlések és pofonok. Leginkább átlagosnak gondolom magam. Valamit mégis rendesen elcseszek, ha rám sem néztek még soha. Az apukámon kívül szerintem még meg sem puszilt férfi magától, ami azért elég tré. Van még olyan, aki hasonló helyzetben van?



(Nem vagyok perverz, senkinek nem fogok privit írni. Akinek van kedve kicsit siránkozni mint nekem, az kommenteljen de ennyi. :)


Köszönöm a válaszokat!


2013. dec. 29. 23:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Én például az öngyilkosságot fontolgatom, ez addig leköt amíg elhatározásra nem jutok a módszert és időpontot illetően és talán addig valami vagy valaki reményt is ad.

(egy nálad is idősebb szűz férfi)

2013. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Hát sztem előbb utóbb találsz valakit! Én még nem vagyok annyi idős mint te de nekem se volt még senkim! Ja és fiú vagyok.
2013. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Azt hogy csináltad? Csúnya nő nincs csak kevés alkohol, szóval lányoknál még a külső sem akadály.
2013. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Öngyilkosság? Remélem csak trollkodsz.

Engem azért annyira nem érint súlyosan a helyzet, csak amolyan "a fene essen má' belé" érzés.

2013. dec. 29. 23:14
 5/38 anonim ***** válasza:
bocsi, meg kérdezhetem hogy érzed, a külsőddel van nagy probléma? gondolok itt kövérség, igénytelenség etc
2013. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

"csak" 21 vagyok, de igy látatlanba elfogadnám a szüzességet ha legalább kapcsolatban lennék vmilyen szinten a másik nemmel :s

kilátástalan a helyzet

f

2013. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem trollkodom, az ember életcélja a szaporodás vagy legalábbis a szaporodás látszatcselekvése és mivel nem vagyok erre sem jó ezért ez az egyetlen logikus út.
2013. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Teljesen jól viselem, nem érzem, hogy szükséges lenne csak azért lefeküdni valakivel, hogy "túl legyek rajta".

Majd, ha találok olyan férfit, akivel érdemes... Addig nem.

2013. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
0%

"(Nem vagyok perverz, senkinek nem fogok privit írni. Akinek van kedve kicsit siránkozni mint nekem, az kommenteljen de ennyi. :) "


Nem is akarsz te igazán faszt akkor.

2013. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Szia

26/F vagyok és hasonló helyzetben. Nekem igazán barátaim sincsenek. Nekem önbizalom hiányból, zárkózottságból, gyávaságból ered. Külsőm átlagos.

miért baj ha

gyk megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül.

Gondolkodtam, hivatásoshoz menjek de ahhoz gyáva vagyok meg gáznak is érzem.

Miért baj ha privit küldenek neked. Csak teszteled az embereket?

Én azért öngyilkos nem leszek mert ahhot is gyáva vagyok.

2013. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!