Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok, és akik 20 év...

Szűz lányok, és akik 20 év felett veszítették el, ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés

Már nagyon vágyom egy komoly párkapcsolatra, meg a szexre is, de közben olyan nehéz elképzelni hogy én szexeljek valakivel (félénk, gátlásos, visszahúzódó lány vagyok). Furcsa ez a kettősség! 22/L

Más is így volt/van ezzel? Leírnátok a tapasztalataitokat?


2013. aug. 30. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Mitől félsz konkrétan?
2013. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
várd meg míg találsz egy türelmes normális fazont aki mellett felszabadulsz.
2013. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Így voltam, aztán jött az a bizonyos "nagy Ő" (22. szülinapom előtt), és akkor már teljesen természetesnek tűnt minden :)
2013. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos lesz egy fiú aki mellett el tudod engedni magad.
2013. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én magától a szextől nem félnék, persze azért nem is tudnék belecsapni a közepébe, csak szépen fokozatosan. :)

Inkább azt nem tudom elképzelni, hogy még ebben az életben belebotlok olyan férfiba, aki viszonozza is a szerelmet, mert eddig kivétel nélkül csak egyoldalú volt a dolog... :(

Már-már azt kívánom néha, hogy bárcsak akarattal bele tudnék szeretni olyasvalakibe, akinek tudom, hogy tetszettem és normális is lett volna, csak sajnos a szerelmet nem lehet írányítani.

22l

2013. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hasonló lány vagyok én is, amit leírtál magadról. Igaz, én most leszek 20, de már egész biztos vagyok benne, hogy csak huszonévesen fogom megtapasztalni ezeket a dolgokat (szerelem,szex). Most elég keményen hajtok a sulira, meg a melóra, szóval legalább van valami amivel eltudom terelni a gondolataimat... sajnos némi félelem azért bennem van (bár lehet, hülyeség) hogy korban elkések a "jó dolgokkal", vagy legalábbis lemaradok róla. De ami késik, nem múlik.
2013. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os! ,ha van lehetőséged, ne hagyd ki, azért mert most az iskolával meg a munkával foglalkozol. Mert később ha már dolgozol és nem olyan helyen ahol lehet ismerkedni és lehet időd se lesz sok, akkor nagyon nehéz lesz már ismerkedni. Ne kövesd el ezt a hibát, hogy nem foglalkozol a témával semennyit se, mert utána nagyon nehéz lesz már. Nem a levegőbe beszélek, én is folyton csak melóztam, meg tanultam. De valójában nem érte meg teljesen elhanyagolni az ismerkedést. 27f
2013. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nehogy azt hidd hogy csak a csajok vannak ezzel így... de le kell győzni a félelmet, kötelező legyőzni! Meg különben is a lányoknak kell 1-2 hónap hogy belemenjenek a szexbe, hát nekem is kell annyi, szal no para.

F20

2013. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak! :)

Igazából nem is a szextől félek, mert tudom, hogy jó lenne, ha nem attól hogy valakit annyira közel engedjek magamhoz, nehéz elképzelni hogy annyira megnyíljak elötte. De bízom benne, hogy menni fog, csak találkozzak egy normális pasival :)

Szívesen várok még tapasztalatokat a témában!

2013. aug. 30. 19:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Visszahúzódó vagy, ezért normális, hogy nehezem tudod elképzelni az ilyen szintű közelséget. Egy a fontos, készülj fel rá, hogy amikor ott lesz a közeledben a megfelelő ember, akkor neki merj jobban megnyílni. Lehet hogy félelmetes lesz, de úgy kell majd cselekedned, ahogy egyébként soha nem tennéd.
2013. aug. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!