Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Férfiak! Miért vagytok annyira...

Férfiak! Miért vagytok annyira oda szüzekért?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Melyik piából innál inkább? Egy bontottból vagy egy újból :D?
2013. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert megtisztel vele h én vagyok neki az első
2013. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ezt honnan szeded ? én pl. kifejezettem nem szeretném..
2013. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy odavagyunk? Az, hogy te ismersz pár ilyen embert, aki odavan értük, az nem jelenti azt, hogy minden férfi a földön így van ezzel.
2013. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Én nem kezdenék szűz csajjal...hülyeség.
2013. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok oda értük.
2013. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy kerestem sosem hogy naa szüzet akarok és azért ha valaki és komoly kapcsolatról beszélek ha egy szűzzel kezd lehet kockázata, és ezen kívül meg arról nem tehet a lány hogy úgy alaku az élet hogy nem én vagyok neki az első..
2013. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

Akinél ez szempont, az ósdi, a középkorban élő férfi, soha nem kezdenék vele.

Mert a férfi annál nagyobb kan, minél több nővel volt már, de a nő az legyen szűz? Ez valami mohamedán beütés?

Én inkább azt tapasztaltam, hogy a fiúk pont hogy nem szeretik, ha a lány még szűz. Túl nagy a felelősség, ha nem egy érzéketlen bunkó, akkor nem rohan ajtóstól a házba. És azért ma már senki sem szívesen udvarol hónapokig.

2013. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Theodorik84 ***** válasza:
Régen szerettem a szűz lányokat mert ők még érintetlenek én vezethetem be a szexualitás világába, de már a mai fejemmel egyáltalán nem vonz ez, sokkal jobban szeretem ha partnerem már tapasztlat. Tudja hova és hogyan kell nyúlni és persze nem utolsó sorban már nem fél az egésztől és nem húzza hónapokig az első (és utána a többi) ágybabújást.
2013. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!