Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ti hogy mondtátok el...

Lányok! Ti hogy mondtátok el az aktuális barátotoknak hogy még szüzek vagytok? Hogy reagált?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam így neki konkrétan, hogy szűz vagyok. Aztán meg spontán került sor a dologra, de nem volt kellemetlen, így is nagyon gyengéden csinálta. Közben persze rájött, érezte, hogy nagyon szűk voltam, de nem volt rám mérges, hogy nem szóltam hamarabb. Igazából nem is akartam eltitkolni, csak nem nagyon jött szóba
2013. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! :)
2013. júl. 29. 22:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátom az első együttalvásunk után (petting volt, több nem) kérdezett rá, hogy ugye szűz vagyok még. Ő örült neki, hogy idáig vártam.(17)

A másik barátomnak, akinek végül odaadtam, annyit mondtam, már az ágyban, hogy remélem nem rontom el a hangulatot, de szűz vagyok. Kifejezetten tetszett neki, bár nem sokáig maradtam az:D

2013. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is.....:)
2013. júl. 29. 23:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Még a harmadik randin játszotttunk felelsz vagy felelszt:D

És akkor rákérdezett, hogy meddig mentem el fiúval.

És akkor mondtam, hogy még szűz vagyok(18 éves).

Igazából nem mondott rá konkrétan semmit, de sztem nem bánta:)

2013. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Hát őszintén elmondod ha akarod. Én elmondtam neki és örült annak hogy az vagyok és hogy majd vele akarom elveszteni.
2013. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem mondtam, viszont így is egyértelművé vált a dolog
2013. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én nem mondtam el neki konkrétan,hogy szűz vagyok,nagyon vigyázott igy is,de közben véreztem kicsit,és szerintem összerakta a dolgot..és kimondottan tetszett neki utána.
2013. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Várok még.....:)
2013. júl. 31. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!