Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Veletek volt már...

Lányok! Veletek volt már olyan hogy amikor meg fog jönni akkor előtte 1-2 ki abáltatok vagy olyat mondtatok a barátotoknak amit általában nem szoktatok mondani?

Figyelt kérdés

mert most beszéltem a barát nőmmel neten keresztül és amikor legutoljára beszéltem vele az az tegnap este akkor még nem volt ilyen

mert most ilyeneket mond nekem PL: kopj le, hadjál békén...

és pedig csak kérdeztem hogy hogy telt a napja, csak általános kérdések és ő ilyenek válaszol nekem hogy nem min1


2012. ápr. 13. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Azért ne fogjunk mindent a menzeszre! Van önuralom is a világon! Olyan volt, hogy átmentem sárkányba a férjemmel, de így biztosan nem beszéltem vele, mint, ahogyan a barátnőd veled.

Nem is gondolom, hogy a menzesz a problémája, lehet más akadt akadt ki. Ha nekem azt mondaná a barátnőm, hogy kopjak le, akkor lekopnék VÉGLEG! De így 31 felé az ember már megválogatja a barátait!

2012. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Nyugi, nem kell megsértődnöd. A menstruáció és a kettős időjárási frontok okozhatnak ilyen átmeneti "elmebajt". Az ingerültség hirtelen indulatból fakad, később ő fogja a legjobban bánni. Barátság! :D
2012. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a menszesz miatt beszél igy veled.

Nem bántottad meg valamivel, csak te nem vetted észre?

Nekem pl. a hangulatomra sohasem volt olyan hatással, hogy kiosszak valakit.

2012. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én így senkivel nem beszélek legfőképpen azzal nem akit szeretek. DE! Mielőtt megjön én is át tudok változni sértődékeny kisasszonnyá:)). Szinte bármi kis apró dolgon meg tudok sértőni, olyanon is amit normálisan nem tennék. Pl. elég ha csak a barátom valamit más hangsúllyal mond.

Persze mióta ezt észrevettem magamon, igyekszem tűrtőztetni magam:)

2012. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ingerlékenyebb vagyok mielőtt megjönne. Sokszor nincs is más tünet, tehát többször volt már, hogy az ingerlékenységem miatt rákérdezett a férjem, hogy talán meg fog jönni? És akkor kapcsoltam, hogy ja, valóban, itt az ideje.:)


De így akkor sem szoktam beszélni a másikkal.

2012. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!