Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Feküdjek le vele...

Mit tegyek? Feküdjek le vele vagy ne?

Figyelt kérdés
17 éves szűz lány vagyok. Másfél éve vagyunk együtt a barátommal.Nagyon szeretjük egymást, de nem tudom eldönteni, hogy feküdjek le vele vagy ne. Nagyon szégyenlős és gátlásos ember vagyok, és félek attól, hogy fájni fog, hogy kellemetlen lesz, hogy megfelelő védekezés ellenére is terhes maradhatok, hisz annyi mindent lehet hallani. Félek attól, hogy megbánnám, hogy elsietem a dolgokat, hogy nagyon nagy lelkiismeret furdalásom lesz és nem fogok tudni a szüleim szemébe nézni, mert "csalódást" okoztam nekik. Sajnos túl lelkiismeretes vagyok. Sokat gondolkodom ezen, de egyszerűen képtelen vagyok dönteni. A kételyek és a bizonytalanság felemészt. Kértem sok mindenkitől tanácsot, de szinte mindenki azt mondta, hogy tegyem meg. De nem tudok dőlőre jutni, rettegek a következményektől. Segítsetek kérlek!
2013. nov. 14. 14:12
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Gratula, helyesen döntöttél!
2013. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Legalább ne biztasd a baromságban. Ha a pasid nem szűz, akkor meg már tuti megcsalt, vagy ha nem, akkor tényleg baromira szerethet. Nem normális amit vele csinálsz, ennél jobbat érdemel.
2013. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Kedves uccsó, ha nem vetted volna észre, itt most a kérdező érdekeit kell védenünk, nem a barátjáét. Ha kérdező nem biztos a dolgában,
2013. nov. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Bocsi.

Ha kérdező nem biztos a dolgában, nem helyes megtenni a lépést. Ez nem számítógépes program, hogy egy gombnyomással visszavonom, és tiszta lappal indulok. A szűzességből csak egy van.

Ha a nevemet megnézed, láthatod, hogy én is pasiból vagyok. És ha nem is mostanában, de én is voltam fiatal. Mégpedig a rosszabbik fajtából. Azonnal továbbléptem, ahol nem termett nekem babér. Sőt az ártatlanság elvételével se szívesen bajlódtam. Aztán egyszer megismertem valakit, akiért érdemes volt várni. Pedig 17 éves koromtól mindig volt mellettem valaki, és meg is fogadtam, hogy soha nem nyúlok magamhoz többé. Képzelheted, nem volt könnyű, amikor 22 évesen fel kellett adnom az elveimet. De érdemes volt.

Ha kérdező nem teljesen biztos abban, hogy ennek a fiúnak őrizte magát, úgy helyes, ha kivárja az arra megfelelő időpontot, vagy az arra megfelelő partnert.

2013. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Annyira idegesít, hogy ilyen vagyok.. Hogy ennyire túl agyalom a dolgokat..
2013. nov. 21. 15:41
 36/38 anonim ***** válasza:
Na még mindig nem dugtatok?
2013. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Nem!
2013. nov. 21. 16:25
 38/38 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. Ez egy manapság kihalóban levő faj, úgy hívják: felelősségteljes gomdolkodás.
2013. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!