Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Feküdjek le vele...

Mit tegyek? Feküdjek le vele vagy ne?

Figyelt kérdés
17 éves szűz lány vagyok. Másfél éve vagyunk együtt a barátommal.Nagyon szeretjük egymást, de nem tudom eldönteni, hogy feküdjek le vele vagy ne. Nagyon szégyenlős és gátlásos ember vagyok, és félek attól, hogy fájni fog, hogy kellemetlen lesz, hogy megfelelő védekezés ellenére is terhes maradhatok, hisz annyi mindent lehet hallani. Félek attól, hogy megbánnám, hogy elsietem a dolgokat, hogy nagyon nagy lelkiismeret furdalásom lesz és nem fogok tudni a szüleim szemébe nézni, mert "csalódást" okoztam nekik. Sajnos túl lelkiismeretes vagyok. Sokat gondolkodom ezen, de egyszerűen képtelen vagyok dönteni. A kételyek és a bizonytalanság felemészt. Kértem sok mindenkitől tanácsot, de szinte mindenki azt mondta, hogy tegyem meg. De nem tudok dőlőre jutni, rettegek a következményektől. Segítsetek kérlek!
2013. nov. 14. 14:12
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

na jo ezzel a hozza szolassal tuti nem leszek nepszeru. :D

a gatlasossagot es szegyelloseget old fel egy kis piaval. nem kell berugni csak igyal meg 1-2 felest hogy ne gorcsolj ra annyira a dolgokra.

szerintem nem sieted el a dolgokat egyebkent. a baratoddal beszeltel mar errol?

2013. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Ha gátlásos vagy és emiatt nem akarsz vele lefeküdni akkor dobd ki. Feleslegesen ne várasd.
2013. nov. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Miért dobnám ki? Szeret engem, én is szeretem. Sokat beszéltünk már erről, és tudom, hogy addig vár amíg készen nem állok.
2013. nov. 14. 14:53
 14/38 anonim ***** válasza:

Akkor megpróbálok sorban haladni. Először is, nem mindegy, hogy ezalatt a másfél év alatt meddig jutottatok el szexuális téren. Ha nagyon szégyenlős és gátlásos vagy, akkor szerintem nem egyértelmű, hogy a pettingben komolyabb dolgok is szerepeltek-e, p. ujjazás, orál, az, hogy részben vagy egészben láthatott meztelenül. Ha a meztelen testedet zavarod, akkor azt javasolnám, hogy félhomályban, vagy majdnem teljes sötétben próbálj meg közelebb kerülni hozzá testileg, esetleg ha benne van egy kis játékban, szembekötősdit is kipróbálhatjátok.

Ha még nem voltak ilyen komolyabb pettingek, akkor én azt javasolnám, hogy beszéld meg vele, hogy egyelőre csak ezt fogjátok csinálni. Nem tudom megint csak, te mennyire ismerted meg az ő testét, kielégítetted-e már pl. kézzel, vagy hasonlók voltak-e.

Maszturbálni szoktál-e, és volt-e már orgazmusod, ez sem mindegy.

Szóval ha nem voltak ilyesmik, akkor én első körben mindenképpen ezeket javasolnám.


Ami a szüzesség elvesztésének kellemetlenségét illeti, ez változó, de általánosságban azért úgy gondolom, hogy figyelmes partnerrel el lehet ezt viselni. Nekem pl. konkrétan az első ujjazásnál nem fájt jobban.

Megfelelő védekezés mellett pedig nem leszel terhes, de ha nagyon félsz, lehet több mindennel elősegíteni, hogy még kevésbé legyen valószínű. Pl. a ciklusod egy terméketlenebb pontján veszted el a szüzességed, óvszer mellett sem megy el benned. Örökké nem félhetsz ettől a dologtól, hisz akkor örökre kimaradnál belőle, és hidd el, egy szerető és szeretett partnerrel kár lenne kihagyni a testiséget.

A szüleidnek mi a véleménye, ami miatt tartasz tőlük? Tudsz velük beszélni ilyen témákról?

2013. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
*zavar
2013. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
1,5 sok idő, szerintem nyugodtan megbízhatsz benne, én a helyedben biztos nem tétováznék.
2013. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Megbízom benne, de félek.. úgy tűnik még nem vagyok elég érett erre.. vagy túlagyalom az egészet..
2013. nov. 14. 15:49
 18/38 anonim ***** válasza:
18 éves lány vagyok,és én jóval korábban feküdtem le a volt barátommal.Nem értem egyáltalán nem kívánod a szexet??!Másfél év nagyon hosszú idő,de nem mondhatom azt ,hogy tedd meg.Ezt csakis neked kell elöntened,az biztos,hogy a párod nagyon szeret :)
2013. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Természetesen kívánom és akarom, ha nem így lenne, akkor nem agyalnék azon, hogy mi legyen...
2013. nov. 14. 16:15
 20/38 anonim ***** válasza:

Érdekes.


"Nagyon szégyenlős és gátlásos ember vagyok"

Először mindenki az. De hát ő a barátod... másfél éve. Miért lennél előtte szégyenlős?


"fájni fog, hogy kellemetlen lesz"

Igen, ez is benne van a pakliban.. De az csak az első. Még millió szex vár rád. Gondolj bele. Belépsz egy új, ismeretlen világba. Nem izgalmas? Fájni mindig is fog, akármeddig halogatod, és különben nem vészes az a fájdalom, megéri, hidd el. Ha ezen agyalsz, nem jutsz egyről a kettőre.


"megfelelő védekezés ellenére is terhes maradhatok"

Maradhatsz? Mert már az vagy? Azt hogy csináltad?


"Félek attól, hogy megbánnám, hogy elsietem a dolgokat"

MÁSFÉL ÉV... Elsieted? :D Ember, mások 2 hét után lefekszenek a barátjukkal. Apropó, mint szól ehhez a barátod? Nem erőlteti vagy valami? Nekem elég fura ez az egész.


" lelkiismeret furdalásom lesz"

Miért? Ez csak szex, nem gyilkoltál meg senkit. Ha normális szülők, akkor felfogják, hogy már nem vagy gyerek. A tinik szexelnek. Manapság meg főleg. Megtiltani nem tilthatja meg...


"nem fogok tudni a szüleim szemébe nézni, mert "csalódást" okoztam nekik"

Konzervatívak, ugye? Lerí a szövegedből.


"de szinte mindenki azt mondta, hogy tegyem meg"

TEDD MEG. Jó lesz.


"rettegek a következményektől"

Ha rettegsz a következményektől, előzd meg őket. Védekezzetek, figyeljetek..


Nagyon furcsa ez nekem. Hogyan lehetséges, hogy másfél év alatt nem feküdtetek le? Ilyet sem hallani manapság.. Ismételném a kérdést: A barátod mit szól ehhez? Nem beszéltetek vele róla?

Úgy állítod be a szexet, mintha halálos bűn lenne... Emberek milliói csinálják, akkor biztosan jó lehet. Szerintem tedd meg. A barátod is örülne neki, mert (remélhetőleg) férfiból van.

2013. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!