Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Feküdjek le vele...

Mit tegyek? Feküdjek le vele vagy ne?

Figyelt kérdés
17 éves szűz lány vagyok. Másfél éve vagyunk együtt a barátommal.Nagyon szeretjük egymást, de nem tudom eldönteni, hogy feküdjek le vele vagy ne. Nagyon szégyenlős és gátlásos ember vagyok, és félek attól, hogy fájni fog, hogy kellemetlen lesz, hogy megfelelő védekezés ellenére is terhes maradhatok, hisz annyi mindent lehet hallani. Félek attól, hogy megbánnám, hogy elsietem a dolgokat, hogy nagyon nagy lelkiismeret furdalásom lesz és nem fogok tudni a szüleim szemébe nézni, mert "csalódást" okoztam nekik. Sajnos túl lelkiismeretes vagyok. Sokat gondolkodom ezen, de egyszerűen képtelen vagyok dönteni. A kételyek és a bizonytalanság felemészt. Kértem sok mindenkitől tanácsot, de szinte mindenki azt mondta, hogy tegyem meg. De nem tudok dőlőre jutni, rettegek a következményektől. Segítsetek kérlek!
2013. nov. 14. 14:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
76%
Még meddig akarod váratni szegény csórit? Amig elhagy valaki másért? Tudod ki várna rád 1,5 évet...
2013. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
61%
1,5 év nagy idő. Ha eddig várt rád biztos szeret és vigyázz majd rád :)
2013. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Dugjatok
2013. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Ez az ami zavar, hogy váratom.. és ő már 20 éves. De az sem megoldás, hogy csak azért feküdjek le vele, mert már olyan sokat várt rám.
2013. nov. 14. 14:18
 5/38 anonim ***** válasza:
57%

Jézusom, másfél év után ez kérdés?

Az a pasi nagyon szerethet, ha ennyit vár, de ennyi idő után, szerintem ő se bírja sokáig tovább.

2013. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy nagyon szeret, ezt már bebizonyította sokszor !
2013. nov. 14. 14:19
 7/38 A kérdező kommentje:
Ezekkel én is tisztában vagyok. Tanácsot kértem, nem tényeket! Hogyan tudnám legyőzni ezt a szorongást, és bizonytalanságot? ... Hogyan tudnám más szemszögből nézni a dolgokat, hogy ne kezeljem ennyire lelkiismeretesen az egészet !?
2013. nov. 14. 14:21
 8/38 anonim ***** válasza:

Hát pl gondolj bele abba, hogy mégis miért bántaná a lelkiismereted ha szexeltek?

A barátodnak örömöt okozol, neked is jó lesz, nem is kapkodtatok, olyannal veszted el aki szeret, és a szex az egyik legjobb dolog.

Én nem is értem miért a lelkiismeretfurdalás.

Szerintem a szüleid lehettek nagyon prűdek, és ezt belédnevelték.

2013. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

másfél év ilyen korban még nem idő...én annó a jegyeimért meg egyetemi vizsgák miatt izgultam aggodalmaskodtam nem ilyen szabadidős-hobbidolgokon hogy legyen sex vagy sem


amíg csak egy szikra kétely van benned addig ne feküdj le vele..tehát én nemet mondok...szerintem attól félsz hogy a pasid szerelmének is vannak határai azaz 1,5 év még oké 2évet vagy többet viszont már nem tud érted se várni.ésha ez kiderülne akkor az álmobéli valóság megmarad álomnak.


a többi válaszolót sem értem 1,5 évet várt és akkor? ha csak a jóság meg kitartáson múlna a dolog és mindenki annyi csajt kapna amennyit a személyisége alapján megérdemel akkor én már ráuntam volna a nőkre.

döntsük már el hogy akkor az élet most igazságos vagy igazságtalan

2013. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

komolyan 15 év alatt mit csináltatok ????


csak kézenfogva séta????

volt csók ?

simogatás?

petting???


?????


am amíg bizonytalan vagy ne tedd meg

de kezd el haladni afele h bizony egyszer szexelni is fogsz ...

2013. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!