Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Feküdjek le vele...

Mit tegyek? Feküdjek le vele vagy ne?

Figyelt kérdés
17 éves szűz lány vagyok. Másfél éve vagyunk együtt a barátommal.Nagyon szeretjük egymást, de nem tudom eldönteni, hogy feküdjek le vele vagy ne. Nagyon szégyenlős és gátlásos ember vagyok, és félek attól, hogy fájni fog, hogy kellemetlen lesz, hogy megfelelő védekezés ellenére is terhes maradhatok, hisz annyi mindent lehet hallani. Félek attól, hogy megbánnám, hogy elsietem a dolgokat, hogy nagyon nagy lelkiismeret furdalásom lesz és nem fogok tudni a szüleim szemébe nézni, mert "csalódást" okoztam nekik. Sajnos túl lelkiismeretes vagyok. Sokat gondolkodom ezen, de egyszerűen képtelen vagyok dönteni. A kételyek és a bizonytalanság felemészt. Kértem sok mindenkitől tanácsot, de szinte mindenki azt mondta, hogy tegyem meg. De nem tudok dőlőre jutni, rettegek a következményektől. Segítsetek kérlek!
2013. nov. 14. 14:12
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Ja, és:


"Természetesen kívánom és akarom, ha nem így lenne, akkor nem agyalnék azon, hogy mi legyen"

Pontosan akkor nem agyalnál ezen, ha tényleg vágynál rá. Akkor csak belecsapnál és ennyi. Ne gondolkozz! Cselekedj! Te életed, te tested, nem a szüleidé.

2013. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
Olvastam kb 5 perce egy olyan kérdést hogy " 20 éves vagyok és még szűz..." az már egy kétségbeesettesnek hangzott tőlem várhatsz de a kérdés hogy a pasid vár-e?
2013. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Vár.. és eldöntöttem! Nem üldöz a tatár! Ráérek még! Várok addig, amíg tényleg érett leszek rá, amíg nem lesznek kételyeim, és amíg fel nem növök agyilag!
2013. nov. 16. 07:06
 24/38 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik, akkor soha nem fogsz készen állni. De ez beteges, hogy valaki ennyire fél a szextől, menj pszichológushoz.
2013. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
*ha rajtad múlik
2013. nov. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Sajnálom a pasid. Ha rajtad múlik tényleg soha nem lesz semmi, nagyon gátlásos vagy, és félre vagy nevelve. Feltételezem a pasid is szűz. Addig vársz még, amíg a pasid bőven 20 felett lesz, te meg max alulról karcolod, aztán a végén elhagyod, és ottmarad 20-23 évesen szűzen, mikor már a csajok 90%-a lenézi, mert hogy ennyi idős koráig miért nem tudott összehozni semmit, és nekik férfi kell, nem egy szűz fiú, mikor annyi a bűne, hogy téged szeretett.


Nem egészséges amit vele csinálsz. Vagy feküdj le vele, vagy engedd el az ő érdekében, a barátod felnőtt ember, ráadásul egy jó ember, megérdemel egy normális kapcsolatot egy normális nővel. A normális kapcsolatnak pedig szerves része a testiség is.

2013. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
nehogy megint elmenjünk abba az irányba hogy attól lesz valaki férfi hogy megfarkalt valakit mert akkor újra robban ez a topic csak egy más irányba megy majd a beszélgetés
2013. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
És mégis meddig akarsz várni? Sosem fogsz lefeküdni vele.. Miért kell félni a szextől? Nem értem. Ez nagyon fura. Ennyi idő után még kívánnod és kéne...
2013. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Nem tudlak felfogni... Hihetetlen. Beteges...
2013. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
A baratom már nem szuz... mar sexelt nem egyszer, nem egy csajjal... es egyaltalan nem luzer, vagy csunya... nagyon jóképű, nagyon jo pasi... es kulonleges... mert atlagba a tobbi jo pasi soha nem tenne meg ilyet egy lanyert ...
2013. nov. 19. 12:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!