Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig korai a szüzesség...

Meddig korai a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 06:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
17 év alatt szerintem nem ideális, ahogy elnézem a tinik tájékozottságát szexualitás terén.
2013. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Azt azért tisztázzuk, hogy nem menőzésből/divatból akarom elveszíteni, hanem szerelemből.
2013. nov. 13. 14:41
 13/19 anonim ***** válasza:

Te mennyi idős vagy kérdező? Azért 15 elmúltál ?


Egyébként ha olyan nagy a szerelem akkor tud várni. Másrészt a srác biztos szeret viszont? (nem egy esetről tudok, ahol a srác teljesen megjátszotta magát és dobta a lányt miután lefeküdtek)

2013. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A barátom nem kényszerít én ajánlottam fel, azt mondta még várhatunk, ha nem vagyok benne biztos szóval gyanítom szeret...
2013. nov. 13. 17:26
 15/19 anonim ***** válasza:
Nagyon elhallgatod a korodat :DD és a barátod korát is.
2013. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A férjem pont múlt héten tudta meg, hogy a húga alig 15 volt amikor elvesztette, és meg is bánta. Most együtt élnek a 20 éves pasijával, pedig a lány csak 16 éves...4 hónap kapcsolat után viszont most úgy néz ki szakítanak...


Mit mondjak...a férjem nagyot csalódott benne. Tipikusan olyan lány aki menőzésből dohányzik és bulizik, meg cserélgeti a pasikat. Bár merem remélni , hogy nem minden pasijával feküdt össze, mert akkor már több volt neki mint nekem... és azért 16 évesen mégse kéne...


Szerintem 17-18 és afelett már rendben van.


27/N

2013. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 blugyblagyblugy válasza:

Szerintem...

Hát én már 12 éves koromba elvesztettem. ;)

2013. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én se vagyok valami idős, de 12évesen? Kicsit felelőtlenség nem?! Még azt se tudod mi a z a szerelem. Meg se merem kérdezni, a fiú hány éves volt...
2013. nov. 13. 21:25
 19/19 anonim ***** válasza:

szerintem előtte a tudásodat nem ártana fejleszteni

+ fogamzásgátlás !!!!!!!!!!!

+ sok petting előtte - h megismerd a tested és az övét is és ö a tiedet


ha ez megvan valszeg nem fogsz buta kérdéseket feltenni itt :-))) mint sokan mások

2013. nov. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!