Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig korai a szüzesség...

Meddig korai a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 06:45
1 2
 1/19 anonim válasza:

14 éves korig!

15-20 között optimális!!

de ha tényleg szerelmesek vagytok és felkészültél rá akkor:

14 felett

15/F

2013. nov. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is 14 év előtt ne.
2013. nov. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nagyon korai 14 alatt, szerintem még korai 16-17 alatt is, de ezek a mai fiatalok... :)
2013. nov. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Szerintem nem lehet konkrétan egy számot mondani...az a korai, amit az adott illető(ha szorult bele némi jóérzés és elég érett ahhoz, hogy ilyen komoly dolgokban döntsön) annak érez.
2013. nov. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a 14 éves korai, a 15 meg fura... 16 év már egész jó, ha ezt a szutyok 2013-as marionett bábu korszakot nézzük. Mivel a tömeg véleményét kérdezed, 16 évesen már kevesebb ember lesz aki ler*bancoz.
2013. nov. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

akkor mikor testileg szellemileg és lelkileg is megérsz rá


ez nincs korhoz kötve

ezt neked kell tudnod


lényeg h nem zsarolás divat vagy más hülyeség miatt dönts !!!!

2013. nov. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
6-ossal nem értek egyet. Én megpróbáltam kivárni amíg lelkileg is érett leszek rá, de ettől az állapottól lelki nyomorék lettem a külső nyomás miatt. Így végül sosem érhettem meg rá lelkileg. Szóval nem kell ezzel várni...
2013. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"akkor mikor testileg szellemileg és lelkileg is megérsz rá" - igen, valamilyen szinten igaz, de jobb ha ez is 15-16 év után következik be!


Azok az osztálytársaim (14-15 év körül), akik érettebbek voltak, tudták jól, hogy érdemes 16 éves korukig várni (én még tovább vártam), hiába értek meg rá lelkileg, testileg. Másrészt, ezt 6-os most hiába mondod, hogy "ha lelkileg megérsz rá", de sajnos manapság akik érettnek hiszik magukat a legbutább, éretlenebb tinik... :// 13 éves és képes arról pampogni, hogy ő milyen felnőttesen viselkedik - rengeteg ilyen van. A tinik legnagyobb hibája szokott lenni, hogy érettnek hiszik magukat.

2013. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Rengeteg mára már kiégett nőt ismerek, akik nagyon nagy sztárok voltak a tini/gimis éveikben. Ma már ők is azon a véleményen vannak, hogy jobb lett volna később elkezdeniük.


Így hát én is csak azt tudom mondani, hogy ~18 év alatt nem biztos, hogy jó. Nagyon menőnek érezheted magad ha előtte elveszted de később neked lesz rosszabb.

2013. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
szerintem 17 éves kor alatt....
2013. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!