Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 évesen korai lefeküdni...

16 évesen korai lefeküdni valakivel? 16/L

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek, eszem ágában nincs lefeküdni bárkivel is és saját magam szerint is korai lenne 16 évesen bárkivel lefeküdni, csak ma ilyen kérdéseket olvasgattam és láttam, hogy szinte minden ember helytelennek érzi, ha mondjuk egy 14 éves lány lefekszik a barátjával, akit szeret! Most vagy Én gondolom túl, de Én 14 évesen bármennyire is szerettem volna valakit, nem fekszem le vele, szerintem nagyon korai. Arra akartam kilyukadni, hogy 16 évesen Ti elítélnétek valakit, aki lefeküdt a barátjával, akit szeret??

2013. nov. 3. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem korai, nyugodtan feküdj le a sráccal.
2013. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

GOndolom kis egosimogatás kell, hogy még szűz vagy 16 évesen. SZóval igen, jól csinálod grat.


Egyébként meg 16 évesen, ha már "komoly" a kapcsolat és mindkét fél érett agyilag is akkor elképzelhető részemről a szex is

2013. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14fölött szerintem okés.
2013. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha felteszed magadnak a kérdést,akkor korai
2013. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha nem vagy hülye hozzá és vágysz rá akkor nyomjad, nem teljesen egyenesen arányos erre az érettség
2013. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14 évesen lefeküdtem a barátommal és nem bántam meg, szerintem nem korai!
2013. nov. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én 12 éves voltam, amikor lefeküdtem egy 14 éves lánnyal, ennek már több éve!


Nem az a felelőtlenség ha korán kezded, hanem az ha nem védekeztek illetve ha azért csináljátok, mert mindenki más is és akkor ez már menő..

2013. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!