Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan nyomjam el magamban? 20/l

Hogyan nyomjam el magamban? 20/l

Figyelt kérdés

Szóval egyik reggel felkeltem és rájöttem, hogy nekem nem lesz részem sosem párkapcsolatban vagy ehhez hasonló, másik emberrel folytatott viszonyban. Hogy erre miből jöttem rá? Egyszerűen érdektelen vagyok mások számára, csúnya vagyok meglehetősen, ráadásul elégé erősek bennem egyfajta "feminista" érzelmek,arról nem is beszélve, hogy lusta vagyok foglalkozni a másokkal hosszú távon.


A lényeg, hogy ebből kifolyólag valahogy el kell magamban nyomnom az állatias ösztönökből származó létfenntartó gondolatokat (ennél szebben nem megy a megfogalmazása). Igazából rohadtul nem mozgat meg egyetlen férfi vagy nő sem. Úgy gondolkozom, hogyha nem kellek nekik én, akkor ők sem kellenek nekem. Viszont nyilván bennem is ott van az "igény", de én nem kívánok élni vele. Hogyan lehet megszabadulni ettől, hogy ne mérgezzen tovább és nyugodtan foglalkozhassak azzal, amivel érdemes? A Google nem segített!!!



2013. nov. 2. 18:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Soha nem leszel boldog, ha nem változtatsz. És nem csak te leszel boldogtalan, hanem az a férfi is, akinek TE jelentenéd a boldogságot.
2013. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Képzeljetek el egy csajt, akinek hosszú göndör haja van, ami általában kezelhetetlenül lóg mindenfelé, mert valahogyan önálló életet él. Iszonyatosan erősen szőrösödik (anyám mindig szépíti, hogy mediterrán típus vagyok), ezért általában 2 nap alatt újra összenő a szemöldököm és elég sűrűn szenvedek a testem többi tájával is, mert hajlamos vagyok a szőrbenövésekre, ami fájdalmas csomók képében jó kis szenvedést okoz. Ehhez jön az aknéra hajlamos bőr, amivel már pár bőrgyógyász megküzdött, persze ez csak akkor tuti, amikor meglátják a kezeimet, amik a hideg allergia miatt szárazak és sebek borítják, mert néhány hét alatt rezisztensé válik az akkor használt kézkrémre és kisebesedik (bár ez csak télen jellemző), Aztán jön az alaktalan test: kicsi mell, vastag combok, amin nagyon kellemesen van díszítve narancsbőrrel és csíkokkal, amik másoknak 8 gyerek után szoktak kb. megjelenni. Ha pedig ez nem is lenne gond, a legkevésbé sem tudok nőies lenni, mindig fiús voltam, gyűlölöm a sminkelést, egyáltalán nem élvezem, vásárolni utálok már csak jobban.

Képet nem küldök, mert nem akarom, hogy valaki véletlenül is felismerjen, de ez itt a rideg valóság és sokkal többet elárul, mint bármelyik gyökér fotó (mármint ha lenne rólam, nem szeretem, ha fényképeznek)!

2013. nov. 2. 19:02
 23/30 anonim ***** válasza:

Fogadok benned sokkal több szép dolog van, mint amennyi rosszat itt felsoroltál.

Mindenki feltudna sorolni itt 10 olyan dolgott, amit nem szeret magában.

Fel a fejjel, és egyél egészségesen.

2013. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

én se kellettem senkinek.............most meg barátnőm van :D na látod


20f

2013. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy pontosan ugyanígy gondolkodom én is, mintha én írtam volna e sorokat, de nem egészen.


Az esetemben ugyanis hiányoznak az önellentmondások, mint


állatias ösztönökből származó létfenntartó gondolatok <-> nem mozgat meg egyetlen férfi vagy nő sem


bennem is ott van az "igény" <-> nem kívánok élni vele.


Párkapcsolatot én is azért nem akarok, mert lusta vagyok másokkal foglalkozni hosszútávon és érdektelen is vagyok.


Viszont a részemről a szexkapcsolat nem lenne kizárva, kivéve a prosti, mert ott nem beszélhetünk kölcsönös szimpátiáról meg vonzalomról. Viszont a szórakozóhelyeket utálom és barátaim sincsenek akikkel elmehetnék, interneten pedig nem szeretem megadni az adataimat így a társkeresők is kiestek.

2013. nov. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Az, hogy frusztrált vagyok valamilyen téren, z nem jelenti azt, hogy ennek személy lenne az oka. Nem akarok élni vele, mert nem lenne rá soha lehetőségem. Ennyi!
2013. nov. 3. 15:30
 27/30 anonim ***** válasza:
Te lelkileg egy hulladék vagy, így senkinek sem fogsz kelleni...
2013. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Itt nem az a kérdés, mit-hogyan kell elnyomni, sőt kérdés sincs, csak a sajnálatunkat várod. Ezeket miért nem moderálják el?
2013. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval. Felháborít, hogy férfiak százai itt kiöntik a lelküket, miközben néhány ribi itt próbál meg péniszt találni a puncijába. Mert kiír egy ilyen kérdést, kap rá 30-40 privátot, amiből csak ki kell válogatnia a legjobb pasit aki majd betömi a lyukát egyszer vagy többször.


És neki semmi nem jó. Mert ha jó lenne, akkor nem lenne 20 évesen szűz, mert már 13-14 évesen elveszthette volna.


Van, akinek a szőke herceg is kevés, ő egy programozható, robot szőke hercegre vár, akit akkor küld el, amikor akar és akkor dugatja meg magát vele, amikor akarja. Még akkor is, ha ő maga, büdös, mosdatlan, igénytelen és 150 kilós debella.

2013. nov. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Végre valaki aki ugyanazal küzd mint én.Nekem ténylef sikerült lenyomni magamban ezt az érzést és valahogy elég egyszerü volt.Fogtam magam elő a slipknot,rammstein,splatterhouse,god of war,folmekből meg játékokból rage jelenetek vagy pl ha animét nézek nézek és onnan jön valami szerelmi rész rögtön telo elő aztán Slipknot - Custer a jelenet végéig.Ha meg ilyen szerelmi dolgokkal találkozok akkor ugyanaz mindig füles elő aztán valami jó kemény zenét be.Viszatérve a rage jeleneteshez azt meg ugy értettem hogy amikor nagyba üvöltenek dühükbe meg hasonlók akkor valahogy az belém átjön.Röviden a dühvel irtottam ki azt a bitonyos érzést.
2016. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!