Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan nyomjam el magamban? 20/l

Hogyan nyomjam el magamban? 20/l

Figyelt kérdés

Szóval egyik reggel felkeltem és rájöttem, hogy nekem nem lesz részem sosem párkapcsolatban vagy ehhez hasonló, másik emberrel folytatott viszonyban. Hogy erre miből jöttem rá? Egyszerűen érdektelen vagyok mások számára, csúnya vagyok meglehetősen, ráadásul elégé erősek bennem egyfajta "feminista" érzelmek,arról nem is beszélve, hogy lusta vagyok foglalkozni a másokkal hosszú távon.


A lényeg, hogy ebből kifolyólag valahogy el kell magamban nyomnom az állatias ösztönökből származó létfenntartó gondolatokat (ennél szebben nem megy a megfogalmazása). Igazából rohadtul nem mozgat meg egyetlen férfi vagy nő sem. Úgy gondolkozom, hogyha nem kellek nekik én, akkor ők sem kellenek nekem. Viszont nyilván bennem is ott van az "igény", de én nem kívánok élni vele. Hogyan lehet megszabadulni ettől, hogy ne mérgezzen tovább és nyugodtan foglalkozhassak azzal, amivel érdemes? A Google nem segített!!!



2013. nov. 2. 18:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Ezt az "igényt" nem fogod tudni elnyomni magadban vagy csak nagyon nehezen. Én is próbálom áltatni magam,hogy nem érdekelne a nők meg nem érdekel az ilyesmi, pedig ez nem így van, ha így lenne,akkor pl. nem nézném itt a gyakorin ezt a rovatot, nem adnék itt ilyen nyomorult sírós "senkinek nem kellek válaszokat". Egyébként küldesz képet? Kíváncsi vagyok rád.
2013. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Lehet hogy közhely, meg valószínűleg olvastad, vagy mondták már Neked mások: ha csúnyának látod magad, meg olyannak, aki "nem kell senkinek", akor ez önbeteljesítő jóslatként működik és akkor ez lesz megerősítve.

Én is így gondoltam-gondolok magamra, de ezen változtatni kell, mert ez így nem mehet tovább. Nem is volt egy randim se és nem a külsőmmel van probléma.

32F

2013. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem tetszem, ha vitába keveredtem egy férfival, az szépen és udvariasan nem az érveimre felelt, hanem a kinézetemet vette elő! A saját apám is mindig csak a kinézetemet szapulja,ha dühös rám! Elegem van a sportból végig kocogtam az egész tavaszt és nyarat, ráadásul sok évig aktívan is sportoltam, és jéééé nem lettem tőle bombacsaj!
2013. nov. 2. 18:40
 14/30 anonim ***** válasza:

18:33

Nem kötekedésből írok de az emberi szükséglet piramisban benne van a szex is még ha nem is a tetején de a kiegyensúlyozott élethez szükséges de abban igazad van, hogy hiányába nem hal bele a delikvens de a szoma azaz a test megbetegedhet a nélkülözésétől.

2013. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
De mért mondod, hogy nem vagy szép? Légyszi mutass magadról képet (arcod érdekel) és megmondom szép vagy-e.:)
2013. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nem mutathatok képet, itt pont az a jó, hogy megtarthatom magamnak ki is vagyok! Nyilván azért írok ide, mert más nem akar meghallgatni!!!
2013. nov. 2. 18:43
 17/30 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy anyád és a barátnőd általában hazudik neked szeretetből...
2013. nov. 2. 18:43
 18/30 anonim ***** válasza:
A bombacsaj nem (csak) a külsőtől függ, ha utálod magad mástól se várhatod el, hogy szeressen. Amúgy nem értem minek elfojtani a szexuális vágyaidat, keress olyat, aki csak laza kapcsolatot szeretne, és meg van oldva.
2013. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ajaj, nagy a baj!
2013. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
73%

"Szóval egyik reggel felkeltem és rájöttem, hogy nekem nem lesz részem sosem párkapcsolatban vagy ehhez hasonló, másik emberrel folytatott viszonyban"


EZ szerintem nagy butaság, simán lehet még párkapcsolatod 20 éves vagy nagyon sok időd van még megtalálni a számodra megfelelő párt..


"Egyszerűen érdektelen vagyok mások számára"


Ne mások számára akarj megfelelni hanem saját magad számára aki nem fogad el vagy akinek értéktelen vagy azzal nem kell foglalkozni..


"csúnya vagyok meglehetősen"


Erre igazából nem tudok mit mondani nem tudom hogy nézel ki..


"arról nem is beszélve, hogy lusta vagyok foglalkozni a másokkal hosszú távon. "


Gondolom úgy állsz hozzá ahogy mások hozzád nem ? ha nem foglalkozik veled valaki akkor te se vele .. nem ?


Megszabadulni szerintem nem lehet ettől az "ösztöntől" mert ugyanis az ember társas lény, aki kimondottan soha nem vágyik társasára vagy egy szerető párra ott szerintem gondok vannak.. Az meg érthető hogy ha te nem kellesz neki, akkor te se töröd magad feleslegesen.

2013. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!