Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig nyomjam be egy szűz...

Meddig nyomjam be egy szűz lánynak?

Figyelt kérdés

A kérdés gondolom egyértelmű :D

Én is szűz vagyok és az a kédésem,hogyha eljönne az aktus ideje,akkor meddig nyomjam be?

És ha már többször szeretkeztünk,akkor meddig?

Mert azt írják,hogy egy hüvely 10 cm "mély"


2011. jan. 31. 20:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Ajjaj...
2011. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
55%
Ameddig be megy addig betolhatod,de ha nem megy tovább akkor ne erőltesd mert elérheted a méhét és az neki borzalmasan tud fájni!! 14/F
2011. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Neked még nem ajánlanám a szexet.. istenem, de szar szülők vannak manapság, vagy csak azt hiszik, hogy a felvilágosítás nem az ő dolguk lenne? Én ezt nem értem!
2011. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%
Eh, de bírom, amikor 14 éves taknyosok magyaráznak a szexről... Kérdező, pontosan 8,72 centiméterre nyomhatod be, és egy milliméterrel se tovább.
2011. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Van egy tippem. Annak a lánynak minden bizonnyal van egy szája, orál előtt/után nyugodtan lehet kommunikációra alkalmazni.
2011. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
70%
Péntekig nyomd be.
2011. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Fiú: játszunk tűzoltósat? Lány: mik a szabályok? Fiú: az ujjam a tűzoltóautó, ami a combjaid között fog felfelé hajtani és ha azt akarod, hogy megálljon azt kell kiáltanod, hogy "PIROSLÁMPA" Lány: oké, játszunk! *pár perc múlva* Lány: "PIROSLÁMPA! PIROSLÁMPA!" Fiú: a tűzoltóautó nem áll meg a pirosnál! xD
2011. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Norb66 ***** válasza:
92%
Addig nyomd ameddig nem szól hogy fáj. De addig is csak szép lassan, és kérd is meg hogy szóljon hogyha fáj. De ha nem szól és nem is fáj neki, viszont nem megy tovább akkor ne erőltesd!
2011. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem meg akkor is nyomd tovabb ha szol hogy faj,mert biztos szolni fog ha reped a szuzhartya, de hat eppen az a lenyeg hogy az atszakadjon
2011. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%

zsozsesz1990, egy vicc vagy:D

A """lexikális""" tudás és a gyakorlati tapasztalat ebben a helyzetben pont nem egyezik:)


Amúgy szexnél egy dolgot tanulj meg, legyen az az első, vagy a 2milliomodik. Anno még a kocsivezetés oktató mondta egy csajnak, amikor megkapartatta a váltót:

Adrikám, a kocsi is azt szereti, amit ti lányok. HA TÖVIG BENYOMJÁK NEKI!

És ez teljesen igaz. Ha ezt betartod, nem lehet nagy baj:D

2011. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!