Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan iktathatnám ki magamban...

Hogyan iktathatnám ki magamban az ellenkező nem iránti vágyaimat?

Figyelt kérdés

Sajnos szociális fóbiám van és így képtelenség becsajozni. :( És csak saját magamat kínzom ezzel és félek, hogy pár év múlva a magányom teljesen megöl.


20/F


2011. márc. 7. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha a fóbiádat kezeltetnéd...
2011. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a gondom, hogy nincs pénzem pszichológusra, ingyenes pedig otthon annyiból áll, hogy a doki megkérdezi az ember nevét és már írja is a receptet, Budapestre meg nincs ideiglenes lakcímem. :(
2011. márc. 7. 21:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Pszichológus nem ír receptet, nem is írhat. Kevered a pszichiáterrel.
2011. márc. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pedig lehet, hogy nem ártana szakemberhez fordulni. Nekem is ez a problémám - igaz és idősebb vagyok három évvel - megfejelve depresszióval és szorongással. Most még lehet mindenre hivatkozni, hogy nincs pénzed dokira stb, de az évek múlásával csak rosszabb lesz, mert magától nem fog megoldódni a probléma. Amúgy meg kell találni a megfelelő orvost, mert azok között sem mind egyforma. A pszichiáter a beszélgetős terápia mellett felír néhány gyógyszert, ami lehet, hogy nem segít, csak rosszabbul leszel tőle. A pszichológus viszont segít megkeresni a probléma gyökerét és szintén beszélgetéssel segít, de nem fog mindenféle szart felírni. Igaz itt is meg kell találni a megfelelő embert.
2011. márc. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nagyon jól mondták az előttem szólók,a fóbiádat kell kezeltetned!


Egyébként miért akarod "kiiktatni" az ellenkező nem iránti vágyaidat?Lehet,hogy pont azoknak a vágyaknak a beteljesülése lenne a gyógyír!Legyen egy kapcsolat bármilyen típusú(komoly,laza...) mindenképpen megnöveli az önbizalmad,mert ha látod,hogy van legalább 1 ember,aki elfogad,akkor az "idegenektől" sem fogsz félni!


Próbáld meg úgy látni az embereket,mintha mindannyian nagyon jó barátaid lennének,ha sokat mondogatod magadban,előbb-utóbb elhiszed,és sokkal könnyebb lesz élned közöttük:)...először csak nézegesd őket...főleg a lányokat...meríts erőt a mosolyukból,egy-egy kedves szavukból,gondoskodó mozdulataikból...és ha megtetszik valaki,akkor lépj...:)


Tudom,leírva egyszerű,de hidd el,a gyakorlatban se sokkal nehezebb...:)...nekem is hasonló problémáim vannak már évek óta,az elmúlt egy évben teljesedett ki,de nem adom fel!Azt nem szabad!


A lényeg,hogy fogadd el Magad,szeresd Magad,a bántó megjegyzéseket viszonozd egy mosollyal.:)

2011. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó:


A gond az, hogy félek kezdeményezni és így képtelenség társat találni. Kérdezni is félek, élőben már nem megy elpirulás nélkül. Mindig úgy érzem, ha kérdezek valamit, azzal annyira felbosszantom az illetőt, hogy ordibálni fog velem és neadjisten hozzámvág valamit. Ez persze soha nem fordult elő.

2011. márc. 8. 15:39
 7/11 anonim ***** válasza:

"Ez persze soha nem fordult elő."


Ez nem elég bizonyíték?:)

Na jó ez kicsit furcsa lesz,de azért leírom,hátha segít...


Manapság sok idős embert elhanyagolnak a rokonai...a baráti társaságuk is megcsappan a halandóságunk következtében...ezért is szeretnek ők beszélgetni bárhol,bárkivel...


Azt tanácsolom Neked,hogy először próbálj meg "leszólítani" nénikéket,bácsikákat (Tőlük aztán végképp nem kell félned),örülni fognak neki.:)Biztos,hogy lesz közös témátok...aztán ha már magabiztosan megy a kapcsolatfelvétel velük,úgy szisztematikusan csökkentheted a "kiszemeltek" korát...így szép lassan,de biztosan hozzászoksz az emberi társasághoz,arról nem is beszélve,hogy mennyi bölcselettel gazdagodsz majd.:)

Egy próbát megér!:)

2011. márc. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Inkább mégis megpróbálom azt az ideiglenes lakcímes dolgot, hátha sikerül találnom egy olyan megoldást, ahol nem autistáznak le egyből.
2011. márc. 9. 13:32
 9/11 A kérdező kommentje:
És egyáltalán találhatok-e olyan lányt, akit nem érdekel, hogy ennyire tapasztalatlan vagyok és nem bányarém, nem dohányzik, stb?
2011. márc. 9. 13:35
 10/11 anonim válasza:
Szerintem igen.De ne egyedül a külsőségekre meny hogy bányarém meg stb.
2011. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!