Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan nyomjam el magamban? 20/l

Hogyan nyomjam el magamban? 20/l

Figyelt kérdés

Szóval egyik reggel felkeltem és rájöttem, hogy nekem nem lesz részem sosem párkapcsolatban vagy ehhez hasonló, másik emberrel folytatott viszonyban. Hogy erre miből jöttem rá? Egyszerűen érdektelen vagyok mások számára, csúnya vagyok meglehetősen, ráadásul elégé erősek bennem egyfajta "feminista" érzelmek,arról nem is beszélve, hogy lusta vagyok foglalkozni a másokkal hosszú távon.


A lényeg, hogy ebből kifolyólag valahogy el kell magamban nyomnom az állatias ösztönökből származó létfenntartó gondolatokat (ennél szebben nem megy a megfogalmazása). Igazából rohadtul nem mozgat meg egyetlen férfi vagy nő sem. Úgy gondolkozom, hogyha nem kellek nekik én, akkor ők sem kellenek nekem. Viszont nyilván bennem is ott van az "igény", de én nem kívánok élni vele. Hogyan lehet megszabadulni ettől, hogy ne mérgezzen tovább és nyugodtan foglalkozhassak azzal, amivel érdemes? A Google nem segített!!!



2013. nov. 2. 18:28
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
buta vagy
2013. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%
Bocs de nem érdekelsz annyira, hogy elolvassam a kérdésed.
2013. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Emlékeztetsz arra a faszira, aki pár éve ki akarta heréltetni magát, mert nem jött össze az első randija.
2013. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nekem randim se volt soha!
2013. nov. 2. 18:31
 5/30 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk.
2013. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Nem a létfenntartó gondolatokat akarod elnyomni. Vagy ha mégis azt akkor ne vegyél levegőt vagy ne igyál vagy ne egyél.

Egy ilyen énközpontú ember mint te nagyon gyanítom hogy a fajfenntartó gondolatokat akarja elnyomni. Abban megy nem tudok segíteni.

2013. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
Szia, hát figyelj, próbáld meg lekuzdeni valahogy ezt az erzest. Akrhogyanis de menni fog. Nagyon igazan nem tudok neked ebben segiteni, mert nemtudom milyen erzes lehet ez neked.es olyant meg ne mondj h sosem lesz parkapcsolatod. 1. Soha ne mond h soha 2. Mindenki megtalalja az igazit, csk pitit kell varni a legmegfelelobbre. :) nembiztos h a kerdesedre adtam valaszt,csak elmondtam h en mit gondolok errol az egeszrol:)
2013. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Az emberek látjáj ahogy taszitod öket és zárkozott vagy. Társaslény az ember ,nem elnyomni kell ahnem előtérbe helyezni,nyitottnak lenni.Honnan tudod hogy nem tetszel senkinek? Talán ha igy is vagy,te vagy a hibás iylen gondolatokkal.
2013. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 könny17 válasza:
Elsődlegesen mutatnál egy képet, hogy tudjak mit mondani? :D a másik, változni mindig lehet, csak akarni kell! :D
2013. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:

Szia!


Egyszer mindenkinek lesz barátja/barátnője lehet hogy most azt gondolod hogy neked soha de egyszer biztosan rátalálsz arra az emberre akire neked szükséged van! És ha alapból úgy állsz hozzá a dolgokhoz hogy te ronda vagy meg csúnya akkor a kisugárzásod is olyan lesz tehát ne úgy fogd fel a dolgot hogy csúnya vagy, szép vagy és kész! Mindenki szép a maga módján... Érdektelen vagy mások számára? Idegenektől ne várd hogy oda menjenek hozzád vagy hasonló, járj el bulizni vagy barátokkal menj el ide-oda és hidd el egy idő után fogsz találni egy párt! Kérdésedre a válasz: Ne foglalkozz a dologgal semmilyen formában és idővel eszedbe se fog jutni...

2013. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!