Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy helyes srác az osztály...

Van egy helyes srác az osztályban, és megbeszéltük hogy járunk, de az volt a feltétele hogy lefekszem vele, max.1 hónap alatt, nála ez a bizalom jele. Csak a szex miatt jött össze velem?

Figyelt kérdés
Fáj ha elveszítem a szüzességem?

2013. szept. 28. 15:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

Normális fiú szexelni akar.

Fuk logic.

2013. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
#11 A normális emberek akarnak szexelni, igen. De normális fiú akinek nem CSAK szex miatt kell egy lány nem úgy kezdi a dolgot, hogy "Csak akkor járok veled ha szexelünk egy hónapon belül." Ez így elég gyanús.
2013. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ha ennyire sürgős neki a szex, akkor nem szeret, csak azt akarja! Ha szeretne, akkor akár éveket is várna.
2013. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Na most nekem kifejthetnétek hogy miért nem normális,sunyi az a fiú aki korrektül megmondja hogy erre van szüksége.
2013. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
kis pö.csös :d
2013. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Kedves 15:58-as! Azért nem normális a fiú, mert csak szexuális segédeszköznek kellene neki a lány. Akkor keressen olyan lányt, aki csak szexkapcsolatra vágyik!
2013. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
91%
#14 Az a nem korrekt és sunyiság, hogy ezt járásnak nevezné és kamuzik, hogy ez a "bizalom jele". Mindezt teszi egy szűz lánnyal.
2013. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ha feltételeket szab, ráadásul ilyeneket, akkor felejstd őt el nagyon gyorsan!
2013. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
100%
Elmondom a saját példámat. 15 éves voltam amikor nagyon szerelmes voltam egy srácba, össze is jöttünk rá két hétre az egyik haverjánál kettesben maradtunk rám nézett megfogta gyengéden a kezem és azt mondta szeretkezzünk, én elmondtam neki, hogy korainak tartom, szerintem előbb ismerjük meg egymást, erre ő azt mondta, ha nem fekszem le vele szakít velem. Én kapásból azt feleltem akkor vége. Sírva hazaszaladtam, és úgy éreztem megbántam, mert nagyon szeretem és így elvesztettem, de a büszkeségem nem engedte, hogy keressem. Egy évvel később megismertem egy fiút akivel fokozatosan ismertük meg egymást, soha nem erőltetett semmit, kialakult közöttünk a bizalom, tisztelet, stb. És csak ez után feküdtem le vele. Gyönyörű volt de picit fájt és erősen véreztem is, de ő végig gyengéd, figyelmes, és megértő volt. Ma 22 vagyok és azóta is együtt vagyunk, szeretem, ő is engem és boldogok vagyunk együtt. Annak a srácnak azóta sem volt komoly kapcsolata, össze-vissza kavar lányokkal, persze aki buta és bedől neki, utána siránkoznak, hogy átverte meg elhitette vele hogy szereti. Nos neked nem kell utána siránkoznod, van lehetőséged alaposan átgondolni.
2013. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy csak a szex kell neki! Ez zsarolás! Tedd meg, mert akkor bízik benned... Ez nagy kamu szöveg!
2013. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!