Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Mit gondoltok a jó...

Lányok! Mit gondoltok a jó pasikról akik tényleg nagyon vonzóak szinte minden lány szemében (helyes arc, izmos magas) mégis szűzek és nem tudnak csajozni?

Figyelt kérdés
Találkoztatok már ilyennel?
2013. aug. 8. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs.

Aki egészséges, jó kiállású ember, az képes kapcsolatot teremteni egy másikkal...

2013. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ilyen!


Aki igazán helyes,izmos(nem csak ő hiszi magát annak) jóvágású,azt megrohamozzál a lányok,és csak belejön/beleszokik egy idő után a csajozásba.....

2013. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen.
2013. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én az vagyok és mégis szűz vagyok, és nem volt csajom...

Nem, nem kamuzom legalábbis mások mindig teljesen meg vannak lepődve rajta hogy nekem hogy nem volt még csajom...

2013. aug. 8. 19:52
 5/15 anonim ***** válasza:

okés!

Akkor küldesz képet is?

2013. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elküldtem a facebookom, neked privátban.
2013. aug. 8. 19:54
 7/15 A kérdező kommentje:
Majd ide írj vissza légyszi a véleményed hogy a többiek is lássák.
2013. aug. 8. 19:55
 8/15 anonim válasza:

Igen, van!

Van egy haverom, 18 éves, évek óta edz, magas, jóvágású, jó kiállású srác. Ha egy picit is megerőltetné magát, minden ujjára kaphatna egy nőt, de vagy nem érdekli a dolog, vagy egyszerűen nem tudja, hogy is kell ezt. Egyszerűen nem tud kommunikálni a lányokkal, zavarba jön, sokszor inkább nem is próbálkozik, pedig nagy eséllyel sikerrel járna. Az első csókja is úgy két évvel ezelőtt részegen volt valami buliban.

Mielőtt megkérdezné valaki: nem, nem meleg. Egyszerűen ilyen.

2013. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok meleg, szeretnék barátnőt. De egyszerűen nem jön össze. Mondjuk nem is járok sok helyre ha megérzem valahol hogy valaki bagózik egyből arrébb megyek vagy 20 lépést...
2013. aug. 8. 19:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,tényleg nem mondanám,hogy ronda vagy,de nem is az én esetem!
2013. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!