Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy helyes srác az osztály...

Van egy helyes srác az osztályban, és megbeszéltük hogy járunk, de az volt a feltétele hogy lefekszem vele, max.1 hónap alatt, nála ez a bizalom jele. Csak a szex miatt jött össze velem?

Figyelt kérdés
Fáj ha elveszítem a szüzességem?

2013. szept. 28. 15:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, megvárja, amikor te készen állsz rá. A bizalom jele nem a szex, a bizalom nem a szexből alakul ki. A bizalom abból alakul ki hogy megismeritek egymást, egymás jellemét, sokat beszélgettek stb. Ne feküdj le ezzel a sráccal, ha elfogadsz egy jó tanácsot....
2013. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nagyon gyanús. Mondhatod, hogy nálad meg az a bizalom jele, hogy nem erőlteti a szexet.
2013. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
27%
Nem mindegy neked minek a jele.Belementél vállald az alku rád eső részét.
2013. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Te meg mond meg neki, hogy nálad meg az a szeretet jele, hogy addig vár, ameddig te jónak látod! Ha nem tetszik el lehet menni! Ezután ha elmegy, akkor nem szeret csak megakar dugni!


Én vártam a barátnőmre, mivel szerettem. Ő viszont szerintem nem fog, és jobb is akkor, hogy ha inkább nem jössz vele össze! Ez nem így működik, hogy vagy lesz szex, vagy nem járunk...


Ne add oda a szüzességedet egy ilyen vadbaromnak

2013. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Aha, bizalom jele... én meg ezt úgy hívom, hogy csak le akar fektetni.
2013. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Szergej55 ***** válasza:
Ééééés talált, süllyedt.
2013. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
6%
Max igen, de legalább szexeltél... :D A szex jó, nem elítélendő.
2013. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Vigyázz nehogy abba a csapdába ess h megdug és otthagy, annál nagyobb szívás nincs... előre szólok, mert pont egy ilyen kérdés volt a mai nap is h egy 16 éves kiscsajjal lefeküdt egy 19 éves pasi és másnap otthagyta... de te tudod ha neked ez a kockázat megéri.

Jah és a fiúknak (ha komoly kapcsolatot akarnak) nem sürgetik 1 hónap alatt a lefekvést hacsak ha nem egy r*bancot vagy egy szexrabszolgát akarnak.


Adj neki időt, ha ott hagy csak azért mert nem feküdtél le vele, az megérdemli h '''nem bizott benned eléggé'''.


Mondhatod neki a kapcsolatot meg smárolást meg minden ilyesmit, de ha beeteted h lefekszel vele aztán mégsem az rosszabb mint ha azt mondanád rögtön h nem.


A legjobb ha azt mondod h majd ha komolyabb a kapcsolat. Ha tényleg szeret és komoly kapcsolatot akar bele megy. Viszont ha nem az azt jelenti számára h idő húzás (mondjuk 1 év) és akkor nem megy bele.


Sok sikert!

2013. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
100%
Nehogy meg tedd... dobd a francba!!!!!!!!!!!!
2013. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Csak szexelni akar, hagyd a francba, normális fiút keress.
2013. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!