Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak? Mi lenne helyes?

Mit csináljak? Mi lenne helyes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én egy 16 éves lány vagyok, és eléggé érdekelt vagyok a fiúk körében.. Már nagyon sok fiút utasítottam vissza, szűz vagyok még. Úgy érzem, hogy már fel vagyok készülve a szexuális életre (van bennem felelősségtudat).. Szerintetek már eljött az ideje annak, hogy lefeküdjek valakivel vagy várjak még egy kicsit? Válaszotokat előre is köszönöm. (:
2013. aug. 15. 22:54
 1/4 vexygordon ***** válasza:
48%
Jön az magától, te büdös K_U__R_V_a!!!
2013. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha úgy érzed igen, akkor igen
2013. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na az ilyen kérdéseket imádom.

Mi honnan kéne tudjuk? Akkor csináld amikor akarod, s jónak látod. Semmi közünk hozzá.

2013. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a szexhez kell a fiút keresni, hanem párt találsz, akibe szerelmes vagy, és úgy érzed, hogy vele szeretnél intimebb kapcsolatba kerülni. Ez utóbbi elfogadható, míg a te kérdésedből csak az jön le, hogy viszket már lenn...


Ha nem érted, akkor nem vagy felkészülve a szexuális életre...

2013. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!