Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fura, ha 19 évesen még...

Nagyon fura, ha 19 évesen még szűz vagyok? L

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 09:58
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Hidd el, aki 19 évesen szűz nem biztos, hogy ronda... sőt ismerek ellenpéldát, nem is egyet. :D

Egyébként csak olyan értelemben fura, hogy nem sűrűn fordul elő.

Az, hogy a leendő barátod örülni fog-e neki vagy nem, már teljesen rajta múlik. Én örülnék, mert így nagyobb esély van arra, hogy nem tetted szét a lábad minden neked tetsző pasinak, hacsak máshogy nem...

2013. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Az, hogy szűz vagy, önmagában véve nem. A gátlásosság viszont eléggé. Az én barátnőm nagyon szégyenlős volt, és csak sötétben volt hajlandó szeretkezni például...
2013. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Nem fura. nincs abban semmi. miért lenne az?
2013. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Nem. Miért lenne az?
2013. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
10%

Most mit nyaltok ennyien a kérdezőnek???

Ő is tudja nagyon jól hogy ez fura, nem véletlenül kérdezi, és nem véletlenül így kérdezi!

Azt is írta hogy gátlásos. A gátlások pedig többnyire valamilyen negatív tulajdonság alapján alakulnak ki, ami ha sokáig fennáll, akkor be is csavarodik. Agyatlanok...

2013. szept. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy szerinted az a természetes, hogy 13 évesen szétteszik neked a lábukat a kisriba.ncok ez még marhára nem így van...

Tényleg hívjuk már nem normálisnak azokat, akik nem fekszenek le minden jöttmenttel...

2013. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim válasza:
Miért lenne baj ha egy lányban van erkölcsi tartás.Nem a cipőboltban vagy hogy végig kell próbálni a kinálatot. Azt hiszem ha egyszer tényleg szerelmes leszel az fiú majd értékelni fogja hogy a párja nem fordult meg mindenki ágyában
2013. szept. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 kajla válasza:
100%
egyáltalán nem fura, csak nem mindennapos. Ez inkább erény, mintsem hiányosság.
2013. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A Tengerész válasza:
Egyàltalàn nem. Csak a hülyèk gondoljàk, hogy az èrdem, ha mår nem azok.
2013. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 Cicó1002 válasza:
100%

Cseppet sem gáz. 20 éves voltam, mikor elvesztettem a szüzességem és akkor kissé cikinek éreztem, de így utólag belegondolva megérte. Így sokkal jobban tudtam értékelni, mert már vártam :D

Nálam is a gátlásosság volt a fő gond...voltak, akik próbálkoztak, de valahogy vagy nem éreztem irántuk semmit, vagy csak féltem...a lényeg, hogy ha eljön az ideje, akkor lehetőleg olyan pasit találj, aki majd ezt tiszteletben tartja és megbecsüli, odafigyel rád :)

Nem tudom, érdekel-e, de mikor a barátommal összejöttem és sor került volna az elsőre, igaz, hogy 20 éves voltam és vártam már a dolgot, de azt mondtam neki: " Még várni szeretnék, most még nem szeretném..." Még bennem volt a gátlásosság...:/ Azt hittem, hogy ez majd tönkretesz mindent, de mindössze csak meglepődött :D

Ami érthető, mert a többség nem vár ennyit, s nem jelenti be az első adandó alkalomnál, hogy még nem áll készen rá.

Szóval, egyáltalán nem gáz :)Ha jön valaki, aki mellett eltűnnek a gátlásaid, vagy türelmesen megvárja, míg felülkerekedsz rajtuk, akkor minden rendben lesz :)

2013. szept. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!